Skocz do zawartości
rimanov

Honor 4x zrywa połączenia bluetooth z zegarkiem i sprzętem audio na androidzie 6.0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Ostatnio zauważyłem niemiłą przypadłość Honora 4X na androidzie 6.0. Otóż potrafi on sam od siebie rozłączyć połączenie bluetooth między telefonem, a zegarkiem czy sprzętem audio. Dokładniej wygląda to tak, że połączenie takie trwa dłuższą chwilę (np. kilkanaście-kilkadziesiąt minut), po czym nagle następuje rozłączenie, a aplikacja do smartwatcha jest zamykana (bluetooth w obu urządzeniach jest ciągle włączony). Bluetooth w telefonie jest ustawiony na czas widoczności "brak limitu". W zegarku takiej opcji nie ma, ale na innym telefonie jest wszystko ok.

W telefonie w ustawieniach aplikacji do smartwatcha mam włączone, żeby działała też po wyłączeniu ekranu. Niestety, nie pomaga.

Pomaga tylko wyłączenie bluetooth'a i ponowne włączenie (podobnie przy sprzęcie audio). 

Sprawdzałem na dwóch Honorach 4X, na dwóch różnych zegarkach, i na obu telefonach jest to samo - zrywa połączenie i zamyka aplikacje.

Czy jest sposób, żeby działało jak należy? Reset nie pomaga.

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam to samo na kitkacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi