Skocz do zawartości
Steku1997

[SM-G900F] [KLTE] [OFFICIAL] Resurrection Remix OS v5.8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Poddaje sieemoji19.png. Możesz podpowiedzieć krok po kroku jak to zainstalować na tym romie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

1. Zainstaluj magisk:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.topjohnwu.magisk&hl=pl

2. Nastepnie z modułów magisk zainstaluj Viper4android.

3. Następnie zainstaluj viper4arise:

https://www.androidfilehost.com/?fid=312978532265363777

4. Wczytaj profil:

https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3763283&d=1464298500

5. Dostosuj pod siebie

Edytowane przez leichengift
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz pytanie z innej beczki, a mianowicie bateria. Na tym tomie i na LineageOS trzyma mi około 3 do 3,5 godz na wyświetlaczu. Mam GPS, wifi wlaczone, do tego synchronizację usług Google bo używam. Czy to dobry wynik, czy powinienem mimo wszystko oczekiwać czegoś więcej? Dodam, że czasami dobije aż do 4,5 mimo podobnego użytkowania. Oczywiście w statystykach baterii na przemian na pierwszym miejscu ekran oraz usługi Google. Poblokowalem już tam nie usypiaj itp, ale to nic nie dało. Wyłączenie GPS też nic nie zmienia. Apek mam mało, tylko to co potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinadd

@seba_1x1 Ktoś kiedyś pisał na xda, że na poprawę baterii stosuje tego Moda. Sam osobiście nie testowałem, ale możesz spróbować :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi tutaj skan linii papilarnych, wyskakuje błąd, abym później spróbował itp.

Ogólnie dobry rom, czekam na aktualizacja i naprawę błędu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przymierzam się do wgrania tego romu, mam pytanko odnośnie aparatu, dużo gorsza jakość zdjęć jest na tym systemie? Porównując go do samsungowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w tym romie zmienić kolor diody powiadamiającej? Nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maciejd18 Bez porównania. Dla mnie kaszana szczególnie przy ruchomych obiektach i słabych warunkach oświetlenia. Wgrywałem już wszystkie alternatywne aplikacje aparatu. Zawsze kiszka:/ Problemem jest tu brak odpowiednich sterowników nie sama aplikacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@leichengift i to chyba u mnie przekreśla wszystkie Romy nie samsungowego ehh mysalem ze w końcu i tym się zajęli, ale niestety muszę szukać coś dobrego od Samsunga :) dzieki za odpowiedź

Edytowane przez maciejd18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śledź sobie ten Rom. Na dniach ma się pojawić nową wersją z multilanguage. Obecna wspiera angielski i chińszczyzna.
Rom ten to kastrat TW. Zajmuje mało miejsca, jest piekielnie szybki, usunięto większość bzdetow z których malo kto korzysta.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/development/rom-superlite-mini-mm-v1-0-361mb-g900w8-t3497158

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zauważyłem, że nie działa u mnie dioda powiadomień w sytuacji nieodebranego połączenia. Czy mógłby ktoś to potwierdzić, bo nie wiem czy to mój odosobniony przypadek, czy jakiś ogólny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi