Skocz do zawartości
maarecki

ważne Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

@cholek3  OK rota już zrobiłem. Jest jakiś program który będzie mógł mi odzyskać pliki które zostały skasowane przez usunięcie starej partycji i wgrania nowej ?

Edytowane przez adriand

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@adriand

Nie znam. Nigdy nie musiałem tego robić. ?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szawek

Witam. Otrzymałem od kolegi S7 flat w celu wgranie softu. Ściągnąłem ze strony Samsunga najnowszy XEO na Polskę. Najnowszym odinem wgrałem 4 plikowy soft po czym telefon wisi na logo Samsung oraz cały czas świeci niebieska dioda. Nie da się go wyłączyć, jedyne co mogę to wejść w download mode. Czy da się wgrać jakiś starszy soft żeby odpalić system i wgrać lineage 16? Z góry dziękuję za poświęcony czas i odpowiedź

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę pomóżcie ! Próbowałam wgrać nowe oprogramowanie ,za pomocą programu odin 3 ,lecz niestety z takim skutkiem jak widać na zdęciu . Telefon nie reaguje na nic,nawet się nie wyłącza. Problem był taki jak autoryzacja google wcześniejszego właściciela a tel kupiłam używany poprzez allegro,ponieważ chciałam uporać się z tym sama. NIE MAM POJĘCIA CO ROBIĆ DALEJ ...CZY KTOŚ MOŻE MI UDZIELIĆ INSTRUKCJI  ABY MÓJ SAMSUNG WRÓCIŁ DO ŻYCIA? Bardzo proszę o pomoc

20190202_154645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi tutaj o blokadę fpr ( poprzedni użytkownik nie wylogował się z konta google) to wgranie na nowo oprogramowania nie usuneło by tej blokady. Miałem kiedyś podobny problem jak widoczny na załączonym zdjęciu, jednak wtedy wystarczyło wejść po prostu w download mode i wgrać na nowo oprogramowanie. @Agata Aganiok da się wejść w download mode?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, snowqwer napisał:

Jeśli chodzi tutaj o blokadę fpr ( poprzedni użytkownik nie wylogował się z konta google) to wgranie na nowo oprogramowania nie usuneło by tej blokady. Miałem kiedyś podobny problem jak widoczny na załączonym zdjęciu, jednak wtedy wystarczyło wejść po prostu w download mode i wgrać na nowo oprogramowanie. @Agata Aganiok da się wejść w download mode?

Hej .Dzięki za uwagę. 

No właśnie nie reaguje na żadną kombinację przycisków,na nic.  Próbowałam nawet wgrywać oprogramowanie z Wietnamu,bo myślałam że wcześniej to wina błędnego oprogramowania ale za pierwszym razem wywaliło Mi korki i od tamtej pory w Odinie odrazu wyskakuje  na czerwono FAIL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Agata Aganiok

Jaka jest teraz u Ciebie sytuacja z S7 ? Czy wchodzi w download mode ? Czy możesz wyłączyć telefon ? 

dodana zawartość

@Agata Aganiok

Powinno pomóc wgranie najnowszej wersji systemu dla S7,najlepiej XEO, musiałabyś pokazać log z Odin'a przy próbie wgrywania softu, wtedy będzie coś więcej wiadomo. 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Spartan500 napisał:

@Agata Aganiok

Jaka jest teraz u Ciebie sytuacja z S7 ? Czy wchodzi w download mode ? Czy możesz wyłączyć telefon ? 

dodana zawartość

@Agata Aganiok

Powinno pomóc wgranie najnowszej wersji systemu dla S7,najlepiej XEO, musiałabyś pokazać log z Odin'a przy próbie wgrywania softu, wtedy będzie coś więcej wiadomo. 

dodana zawartość

Spoiler

Przesyłam zdjęcie sprzed ostatniej próby walki w Odinie,z tym,że telefon podczas tego  był w trybie takim jak na drugim zdjęciu ,ponieważ na nic nie reaguje to już próbowałam różnych  sposobów. Teraz jest  nieżywy,lecz po podłączeniu pod ładowarkę lub kabel jest w takim samym trybie jak na tym 2 zdjęciu i przypomnę,że żadna kombinacja klawiszy nie działa i żaden program ani komputer ''nie obsługuje takiego urządzenia''. Jeżeli znacie jakiś sposób to bardzo bym prosiła o dokładną instrukcję co mam robić bo jestem początkująca. Z góry dziękuję

20190202_154648.jpg

20190203_222212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab
    16 godzin temu, Agata Aganiok napisał:

dodana zawartość

Pokaż ukrytą zawartość

Przesyłam zdjęcie sprzed ostatniej próby walki w Odinie,z tym,że telefon podczas tego  był w trybie takim jak na drugim zdjęciu ,ponieważ na nic nie reaguje to już próbowałam różnych  sposobów. Teraz jest  nieżywy,lecz po podłączeniu pod ładowarkę lub kabel jest w takim samym trybie jak na tym 2 zdjęciu i przypomnę,że żadna kombinacja klawiszy nie działa i żaden program ani komputer ''nie obsługuje takiego urządzenia''. Jeżeli znacie jakiś sposób to bardzo bym prosiła o dokładną instrukcję co mam robić bo jestem początkująca. Z góry dziękuję

20190202_154648.jpg

20190203_222212.jpg

@Agata Aganiok jak przytrzymasz jednocześnie vol+, vol-, power to się telefon uruchomi ponownie. Jak ekran na chwilę zgaśnie to szybko przytrzymaj kombinację Vol-, home, power i telefon wejdzie w download mode.

Ja mam u siebie problem z powrotem do stock i na chwilę obecną nie mam na to rozwiązania. Przy wgrywaniu wywala fail w odinie i jedyne co to mogę sobie wgrać twrp przez odin i dalej odzyskać z kopii zapasowej lub wgrać jakiś rom.

Edytowane przez ket.rab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero wracam z  pracy, tak że zaraz się biorę za niego i ponownie spróbuje tej kombinacji z przyciskami ...   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi