Skocz do zawartości
maarecki

ważne Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

@Agata Aganiok

Spróbuj wgrywać soft na najnowszej wersji Odin'a v3.13.1, na zdjęciu nie widać jaki soft wgrywasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam

Zakupiłem telefon Samsung s7 na OLX jako uszkodzony. Sprzedający twierdzi że po aktualizacji telefon już "nie wstał". Jedyne co mogę zrobić to wejść w DOWNLOAD MODE albo w RECOVERY, przy czym w RECOVERY na dole ekranu widnieje napis:

No support SINGLE_SKU

Supported API: 3

dm-verity error...

failed code : 0x002.

Telefon najprawdopodobniej został zakupiony w UK.

Jakieś pomysły jak to naprawić???

20190305_173058.jpg

20190305_173134.jpg

20190305_173302.jpg

Edytowane przez szkirek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po wgraniu custom romu Superman rom moja S7 nie widzi karty sim. Sprawdzałem też czy mam nr imei i okazuje się że go wykasowało jakimś cudem. Już nie pierwszy raz wygrywam rom i pierwszy raz taka sytuacja. Proszę o pomoc bo już nie wiem co z tym fantem zrobić.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

próbowałem zrootować telefon przez odina, wgralem TWRP lecz zapomniałem wcześniej skopiować paczkę z SuperSU na telefon. Teraz system nie chce się w ogóle uruchomić. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wrzuceniu TWRP musisz wejść w recovery i sformatować partycję data. Bez tego nic nie ruszy. Uruchamia się chociaż w download mode lub recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zrobilem, sformatowałem partycję data (w TWRP). Telefon wcześniej zapętlał się przy uruchomieniu po formacie jest tylko szary ekran. Telefon mogę uruchomić w download mode lub TWRP.

Edit: już naprawiłem, wgrałem po prostu od nowa całego softa.

Edytowane przez diverse man

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RZN

Mam takie pytanie: czy OTA zależy od statusu Knoxa? Jeśli np. zrootuję telefon a potem wgram stocka z pełnym formatem/czyszczeniem etc. to będę miał OTA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będziesz miał. Uwalisz tylko permanentnie s-pay, s-health i sejf. Chociaż, s-health da się odpalić ponownie z rootem. Inna sprawa, że teraz ponóc aktualizacje mają być co 3 miesiące. Pewnie lada moment koniec wsparcia.

Edytowane przez Rossinière Vaud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dekadan

Uwalony tel, pracuje fizycznie i tel co wyciągałem z kieszeni był cały mokry i po jakimś czasie po podłączeniu ładowarki zobaczyłem komunikat odłącz ładowarkę bo wykryto wilgoć. Wyjąłem kartę sim sd itp i sobie leżał kilka dni po czym już go nie potrafiłem włączyć bo tel nie wykrywał ładowarki. Kiedy zaczął lądować coś poszło nie tak bo zapentlal się na logo samsunga. Na nieszczęście starciem kartę sd na której miałem kopie całego fona w twrp. Wgralem 4plikowca najnowszego z plikiem pit w rożnych wersjach odina  i raz fail raz przeszło ale tel nie wstaje. Kupilem kartę sd naniosłem tam custom i wszystko co potrzeba ale twrp wywala same błędy na czerwono i coś krzyczy o uszkodzonym bootloaderze. Robie format data instaluje wszystko instalacja przebiega ale stoi na 100% i nie kończy. Odinem to samo niby wgrało ale tel nie wstanie. Mozna naprawić jakoś system plików bo twrp ciągle krzyczy invalid cos tam cos tam praktycznie przy każdej operacji.....mogę go już wyrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanko ( nie wiem czy w dobrym watku)
    Problem polega na tym, że pewnego razu po aktualizacji tel wyłączył się i nie chciał się włączyć, od wczoraj włącza się tylko gdy jest podłączony do zasilania, da się bez problemu za to wejść w download mode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi