Skocz do zawartości
maarecki

ważne Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

dekadan
    Napisano (edytowane)
    W dniu 11.09.2019 o 21:44, dekadan napisał:

Uwalony tel, pracuje fizycznie i tel co wyciągałem z kieszeni był cały mokry i po jakimś czasie po podłączeniu ładowarki zobaczyłem komunikat odłącz ładowarkę bo wykryto wilgoć. Wyjąłem kartę sim sd itp i sobie leżał kilka dni po czym już go nie potrafiłem włączyć bo tel nie wykrywał ładowarki. Kiedy zaczął lądować coś poszło nie tak bo zapentlal się na logo samsunga. Na nieszczęście starciem kartę sd na której miałem kopie całego fona w twrp. Wgralem 4plikowca najnowszego z plikiem pit w rożnych wersjach odina  i raz fail raz przeszło ale tel nie wstaje. Kupilem kartę sd naniosłem tam custom i wszystko co potrzeba ale twrp wywala same błędy na czerwono i coś krzyczy o uszkodzonym bootloaderze. Robie format data instaluje wszystko instalacja przebiega ale stoi na 100% i nie kończy. Odinem to samo niby wgrało ale tel nie wstanie. Mozna naprawić jakoś system plików bo twrp ciągle krzyczy invalid cos tam cos tam praktycznie przy każdej operacji.....mogę go już wyrzucić?

ok tel poszedł się .....uwalona została partycja efs czego przyczyna jest brak imei. Podmieniłem pliki efs z innego aparatu i odpalił ale zapomnij o imei czy cokolwiek a bawiłem się z tym kilka dni. Co z tego że tel działa jak jest bezużyteczny. Wiem w serwisach maja boxy, nawet ściągnąłem sobie zhackowanego z3x(sama apka) i próbowałem naprawić imei i co tylko się da ale problem w tym ze w ogolę nie wykrywa radia(może przez ta wilgoć) i żadna operacja nie dochodzi do skutku. Szybka była itak pękniętą więc sprawdziłem czy dam rade go złamać w rekach, i złamałem na pól.

Najdziwniejsze było wchodząc w samsung phone info.......zero informacji na temat tel po prostu puste dane zero żadnych kodów zero daty produkcji itp pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Niech mu śmietnik lekkim będzie.

Jak był nowy to licznik wyzerowany, tel oryginalny itp a teraz pokazywało ze tel nie jest oryginalny a zwykły składak:eek2: i te k**** z allegro gonią po 1800 taki badziew

Edytowane przez dekadan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Telefon mi padł po przywróceniu ustawień fabrycznych. Nie odłączyłem Googla bo znam passy. Przy konfiguracji mi tel staje na Software Update i nie mogę tego przeskoczyć. Pomyślałem, że wgram nowego softa. 

Odpalam ODIN'a i daje pliki pobrane z oficjalnej strony Samsunga do tego telefonu. Najpierw chciałem sam "AP" jak pisało w jednym poradniku lecz wyskoczył FAIL. Potem dałem wszystkie ale zwiesiło się na "SetupConnection..". Próbuje odpalić i telefon zatrzymuje się na logo Samunga. Raz mi pokazało w Odinie "Can't open the serial(COM) port."
    Teraz załadowałem jeszcze raz wszystkie pliki, dałem START i poszedł FAIL

<ID:0/005> Odin engine v(ID:3.1303)..
    <ID:0/005> File analysis..
    <ID:0/005> Total Binary size: 3991 M
    <ID:0/005> SetupConnection..
    <ID:0/005> Initialzation..
    <ID:0/005> Set PIT file..
    <ID:0/005> DO NOT TURN OFF TARGET!!
    <ID:0/005> Get PIT for mapping..
    <ID:0/005> Firmware update start..
    <ID:0/005> NAND Write Start!! 
    <ID:0/005> SingleDownload.
    <ID:0/005> sboot.bin
    <ID:0/005> FAIL!
    <ID:0/005> 
    <ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Pomoże ktoś 😕 ?

dodana zawartość

Ok dzięki za pomoc jak zwykle ;). Poradziłem sobie sam  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi