Skocz do zawartości
maarecki

ważne Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@kilertm1
    Ale o czym Ty teraz piszesz? Najpierw piszesz, że po włączeniu trybu głośnomówiącego nic nie słuchać, a teraz że Ciebie nie słyszą, czyli coś nie tak z mikrofonem. To z czym w końcu jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem chyba z operatorem.skoro nie pomaga zmiana softu a mikrofon sprawny czy tam glosnik to smigaj do serwisu.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu aktualizacji romu z rottem od ambasadiego  i aktualizacji binaru dla SU telefon się nie włącza, wyskakuje jedynie czerwony komunikat

Custom binary blocked by FRP lock

Jakiś pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Mam problem ze swoim telefonem Galaxy S7. 

Miałem go zrootowanego i przez moje zapominalstwo wyłączyłem wszystkie opcje programisty (w tym Enabled Oem UNLOCk i Debugging USB), po czym później wyłączyłem telefon.

Po próbie włączenia pokazał się ekran z napisem Samsung i na górze czerwony napis "custom binary blocked by frp lock".

Próbowałem to naprawić wgrywając czysty firmware dla mojego telefonu. Czekałem kilka godzin i Odin miał cały czas ten sam stan, nic nie szło na przód. Więc zresetowałem telefon i odłączyłem kabel. Teraz wyskakuje "An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC software". Nie wiem co teraz zrobić, próbowałem smart switchem tak jak napisali ale pod koniec wyskakuje błąd wgrywania i nic to nie daje.

Czy coś da się jeszcze zrobić? Pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

@diego411

Witam.

Proszę o doprecyzowanie o jaki model Samsunga Galaxy S7 mowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adagio

SM-G930F.

dodana zawartość

Problem rozwiązany poprzez ściągnięcie odpowiedniego firmware z sammobile.com,

podłączenie telefonu w Download Mode do Odin, załadowanie BL, AP, CP i CSC, zaznaczenie repartition, i wgranie tego.

Powinno po tym każdemu działać jednak u mnie musiałem jeszcze zainicjować poprzez Smart Switch na PC i po tym działało. 

Edytowane przez diego411

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem. Pojawiła się aktualizacja dla mojego Galaxy S7. Nie duża paczka bo około 56 mb. Ale po zainstalowaniu aktualizacji telefon nie chce się uruchomić. Cały czas jest mrugające logo Samsunga i świeci niebieska dioda. Nie wiem co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@AndrzejTejker

Spróbuj wcisnąć na raz trzy klawisze głośniej-menu-power. Telefon powinien uruchomić się w tzw Recovery. Potem z listy wybierz Wipe Cache Partition, potwierdź, i uruchom telefon ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, dalej to samo. Co robić dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xWizi

@cholek3  Niestety nie zawsze to działa nie wiedząc czemu

@AndrzejTejker Możesz zrobić to co ja któregoś razu jak miałem identyczną sytuację, a mianowicie postawić system z odina tylko użyć w nim pliku home aby nie stracić danych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi