Skocz do zawartości
maarecki

ważne Mój telefon nie wstaje po wgraniu SOFTU / ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@xWizi

No wiem, ale jest to najszybsza metoda (jak zadziała), bez potrzeby pc czy innych narzędzi. Po prostu masz telefon i to robisz. 

@AndrzejTejker

Czy możesz wejść w tryb download w ogóle? Ciszej-menu-power? Trzymaj tak dobre kilkanaście sekund, aż pojawi się ekran z zielonym ekranem. 

Zapewne teraz wyczerpała się już bateria więc dobrze naładuj telefon. I używaj opcji "wspomnij" nad nickiem, to będziemy wiedzieć, że odpisałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saon

Witam

Telefon padł po zabawia z custom romami.

Wgrywalem Ultimate_Nougat_V2.6Fixed_G93X i SuperMan-Rom_SM-G93XF_V2.9.0_N.

Po nich chciałem wrócić do stockowego ROMU G930FXXU1DRA2.

Po czym telefon padł i już nawet na custom nie chce wstać.

Nie mogę zrobić nic, nawet full wipe nie leci. 

Zdjęcie-0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acheron

w download mode  wchodzi?

jak tak, to odinem zainstaluj 4-ro plikowca z plikiem pit i zaznaczoną opcją re-partition ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

kupiłem nowy samsung lecz miał problemy z systemem. Ciągle wyskakiwały błędy różnych aplikacji typu google play przestał działać. Następnie telefon zaczął się sam uruchamiać i wieszać się na logo samsung.

Postanowiłem wgrać na nowo andorida przez odina lecz teraz po całym zabiegu i po ponownym uruchomieniu wyskakuje okienko z robocikiem i napis: no command.

Może ktoś poratować o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@rangers01

Na pewno wgrałeś wszystkie pliki? To okienko się pojawia, gdy wchodzisz do Recovery, po kilkunastu sekundach powinien wejść w Recovery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 4 plikowca: BL, AP, CP oraz CSC Home. Wszystko zaznaczone. No nic innego nie da się tutaj wymyślić.

Po wgraniu wszystkiego jest ten robocik i po minucie wchodzi mi do recovery, na dole napisane jest: Failed to verify for dmverity hash thee, Reboot intro recovery again.

Najgorsze, że telefonu nie mogę wyłączyć i ciągle siedzi w recovery.

@cholek3

pomogło wipe, dziękuje !

Edytowane przez rangers01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@rangers01

W tym recovery.... Robiłeś najpierw wipe cache partition? Ewentualnie Wipe Data/Factory reset (uwaga, usuwa dane użytkownika z telefonu)? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc. Na wstepie chcialam powiedziec, ze telefon nigdy wczesniej nie sprawial problemow, nigdy tez nie instalowalam zadnych podejrzanych programow, romow,itp ingerencji w system typu rootowanie itd.
    Jestem zwykla uzytkowniczka, zrobilam w swoim S7 (kupiony w amazonie uk) aktualizacje do nowego Androida bo byla taka mozliwosc w opcjach aktualizacji.
    Po tym procesie, jak nigdy, telefon po resecie juz nie wstal, zatrzymuje sie na logo samsung z pulsujaca diodą, tak sobie stoi goracy az sie w koncu rozladuje bateria.
    Stad moje pytanie do Was:
    Ktos mial podobny przypadek i czy jest mozliwosc resetu bez straty danych?
    Zalezaloby mi na zachowaniu danych typu kontakty,kalendarz,notatki itp. Czy jest na to szansa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    Napisano (edytowane)

@Agnieszka Nowak

Wciśnij na raz klawisze głośniej-menu-power i trzymaj aż uruchomi się recovery (najpierw robocik na niebieskim tle, później menu z listą). Z listy (klawiszami ciszej i głośniej) wybierz Wipe Cache Partition i wciśnij przycisk power, następnie uruchom telefon ponownie i daj znać, czy pomogło. Nie usunie to danych. 

Edytowane przez cholek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi