Skocz do zawartości
Pabloo

Ukrycie roota w LG G2 - Android Pay

Rekomendowane odpowiedzi

Pabloo

Witam.

Jako, że mój bank(Nest) zaczął wspierać płatności przez Android Pay chciałbym z tego skorzystać. Jak wiadomo android pay nie pozwoli na korzystanie posiadając roota. Mam w g2 roota i xposed. 

Próbowałem już wielu sposobów na ukrycie roota ale nic nie pomaga, a może ktoś ma na to rozwiązanie.

To co sprawdziłem i u mnie nie działa: 
- rootcloak

- No Device Check

- wyłączanie SuperSU itd

- metoda przez adb

Podobno można ukryć roota wgrywając magisk, niestety na romie G4PLUZ  bazującym na stocku nie działa mi żadna wersja. Każde wgrywanie przez recovery kończyło się na niestartowaniu telefonu.

Edytowane przez Pabloo
Zmiana tematu na zgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alex80

Ja również się przyłączam, ja mam problem z Netflixem i Showmaxem, czy komuś się udało ukryć roota ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

@Pabloo masz Xposed to może spróbuj modułu ANRC. WanamXposed potrafi przedstawiać system jako oficjalny, ale czy ukryje root'a to nie wiem.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Czy w sklepie play macie certyfikowane urządzenie czy bez certyfikatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alex80

"Twoje urządzenie  nie jest zgodne z tą wersją", to się pokazuje w google play, ale żeby się dostać do netflixa, to muszę wyszukać w google frazę netflix android, normalnie w GP nie znajduje tych aplikacji w ogóle.

Ps. Niecertyfikowane urządzenie w GP

Edytowane przez alex80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

To nie wiem co jest grane. U mnie netflix normalnie jest do zainstalowania. Właśnie pobieram na próbę. A mam roota i xposed i niczego do ukrycia roota nie używam. Tylko w WanamXposed mam funkcję aby urządzenie było oficjalne co by OTA działało do sprawdzania.

dodana zawartość

A nie przepraszam. Też mi nie wyświetla Netflixa. Tylko tutoriale jakieś. Pozostaje apk mirror.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alex80

@up

Apk nic Ci nie da, zainstalujesz, ale nic nie oglądaniesz.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Stosujemy @up lub @wspomnij. Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi