Skocz do zawartości
Stachan

Usuwanie niezainstalowanej aktualizacji oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, posiadam telefon Samsung Galaxy A5 2016 ze starym Androidem (5.1.1), który jakiś czas temu uruchomiłam po raz pierwszy i od razu zaczęła mi się pobierać automatyczna aktualizacja Androida do wersji 6.0. Wyłączyłam automatyczną aktualizację oprogramowania, ale nic mi to nie dało, bo ściągnięta aktualizacja cały czas o sobie przypomina w niedającym się usunąć pasku powiadomień. Nie chcę jej instalować, ponieważ  parę miesięcy temu na tymże modelu już to zrobiłam i nie byłam usatysfakcjonowana, ponadto pojawiły się problemy, m.in. z kartą pamięci. Chciałabym odzyskać swój 1GB pamięci i usunąć aktualizację, ale nie potrafię - nie wiem nawet, gdzie jest ten pobrany plik - czy mógłby ktoś pomóc mi się z tym uporać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Stachan Do pliku się pewnie nie dostaniesz ale ja z takim problemem radziłem sobie inaczej. Wejdź w Ustawieniach w Aplikacje i wyszukaj coś o nazwie "Aktualizacje automatyczne" lub coś podobnego (nie wiem jak to u was się nazywa). Wyczyść jej dane i spróbuj wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, znalazłam 2 podobne aplikacje (screen), ale zajmowały tam po niecałym 1 MB. Poza tym tylko z jednego mogłam usunąć dane - zrobiłam to i chyba nie miało to żadnego skutku - wyłączenie było z kolei niedostępne (screen).

sftup1.jpg

sftup2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi