Skocz do zawartości
zibi186

S 4 nie dziala jako router

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam . Panowie i Panie , taki temat : Samsung S 4   GT I9505 zrootowany,  po aktualizacjach chyba ok. miesiąc temu nagle okazalo się,  że nie dziala jako router wi fi . Telefon w sieci play , wi fi jest wykrywane przez inne urządzenia,  ale niemożliwe jest połączenie się z siecią.  W tym samym czasie sieć  jest dostępna dla s 4 . System na S 4 to lolipop 5.0.1   .  Zależy mi na tym aby to działało  , bo posiadam tablet który jest bez karty sim i bazuje tylko na wi fi .  Mogę  dodać,  że  po przywróceniu systemu z kopii zapasowej , lub z poziomu ustawień fabrycznych router dziala do czasu aż znów nie wejdą aktualizacje oprogramowania . Probowalem zablokować automatyczne aktualizacje i zrobilem to , ale po wlączeniu sieci telefon wykrywa oczekujące aktualizacje i wówczas niektóre programy już  nie dzialają aż  tych aktualizacji się nie zrobi .  Ciekaw jestem , czy taka sytuacja występuje tylko u mnie i czy można to jakoś  opanować   ?   Będę  wdzięczny za wszelkie sugestie i porady , które pomogą przywrócić normalne dzialanie telefonu   . Pozdrawiam   :)

Cóż  , wygląda na to,  że nikt już nie ma S 4 :)  Na początek więc spróbuję wyłapać która  aktualizacja robi mi takie problemy , choć  nie mam pewności czy nie chodzi tu np. o jakiś "związek " między różnymi apkami . Tych aktualizacji jest zwykle ponad 20 , nie wiem czy kolejność ich ładowania ma znaczenie . Póki co nie myślę o zmianie fona , więc muszę to opanować.  Liczę na dyskusję,  jakieś pomysły,  podpowiedzi   .    Pozdrawiam   :)

Edytowane przez zibi186

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi