Skocz do zawartości
momon

Overwatch aukcji, czyli czy w tej aukcji nie ma haczyków?

Rekomendowane odpowiedzi

Też widziałem tego sprzedawcę. To ciekawe, sprowadza sprzęt z zagranicy sporo taniej. Najciekawsze jest jednak to, że te przedmioty zdają się dochodzić, gdyż sypią się pozytywy. Byłbym jednak uważny, bo do opłaty może dojść jeszcze cło.

Edytowane przez Darth ReX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie telefon będzie po refreshu, a nawet napewno bo dostawa nie jest z terenu Polski, bo nowy nadal kosztuje ponad 1200 zł. Przeczytaj regulamin:
    Zakupiony przedmiot jest wysyłany jest od zagranicznych dostawców z Singapuru lub z Hong Kongu.

Czas dostawy towaru od chwili wysłania może wynosić od 10 do 35 dni roboczych, od daty otrzymania wpłaty.

To potwierdza że telefon jest po refreshu

Edytowane przez Sukcesor01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz poczytać i sam podjąć decyzję, są różne opinie o telefonach po refreshu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poza domysłami nie bardzo nawet rozumiem, co to miało by znaczyć, jestem zielony w tych sprawach. Po wpisaniu w google nic ciekawego mi nie wyskakuje :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jest to jednak pewne ryzyko, ale przecież produkt ten jest objęty gwarancją realizowaną w Polsce -czyli jednak chyba warto zaoszczędzić, w razie co się oddaje?

Edytowane przez linuxiarz
    Usunięcie odniesień do usuniętego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj to już jest sprawa osobista, zakup telefonu po odświeżeniu wiąże się z ryzykiem, podziała dajmy na to 2 dni a potem będziesz kilkanaście bez niego albo będziesz chciał zwrot towaru i będą z tego różne kwiatki. Sam musisz podjąć decyzje co do zakupu w/w telefonu, są to twoje pieniądze i nie chce ci doradzić źle żebyś potem nie miał pretensji że poleciłem ci złom, twoja decyzja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Piatass Proszę cię, ta "gwarancja" jest tylko na papierze. To nie jest gwarancja producenta, a sprzedawcy, czyli jak coś pójdzie nie tak, nie ma sklepu = nie ma gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi