Skocz do zawartości
momon

Overwatch aukcji, czyli czy w tej aukcji nie ma haczyków?

Rekomendowane odpowiedzi

ma_ko

A ja mam pytanie, jako że mój HTC M9 już umiera zastanawiam się na zakupem nowego z aliexpress (~600zł), ale widzę też opcję na allegro jak to: 

http://allegro.pl/oryginalny-htc-one-m9-32gb-pl-menu-3-kolory-i6957330481.html

albo to:

http://allegro.pl/najtaniej-htc-one-m9-pl-menu-4-kolory-gw24-i7025749250.html

jest dużo aukcji z wysyłkami z chin czy anglii, które mają napisane że telefony są z normalną gwarancją dwuletnia na terenie polski. Te telefony też są kupione po taniości w azji więc jak może być realizowana gwarancja? Czy kupili aż tyle sztuk żeby w razie problemów wysłać drugą sztukę czy o co chodzi? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Możliwe że mają właśnie tak Rozwiązanie. To się w końcu aż tak nie psujee. Coś się stanie, dosyłają sztukę a zwróconą do chińczyka.
    Albo - w polsce, bo oni się zajmują odeslaniem. Trzeba by pytać jak mają to rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem odpowiedź od sprzedawcy odnośnie gwaracji :

Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy przez nasz sklep.

Jeżeli Pan chce możemy wypisać gwarancję producenta która znajduje się w pudełku.

Więc odpuszczam. 

Poniżej wygląda wszystko ok. Na wszystkie moje pytania jest odpowiedź w aukcji. Chyba się tutaj zdecyduje.  

http://allegro.pl/samsung-galax-s8-blue-64gb-sm-g955f-centrum-fv23-i7034217621.html

jakieś sugestie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Tak. Ja tam nic nie mam do importerów, jednak zapytałbym jeszcze ile trwa realizacja ewentualnej gwarancji.

Jak do tych 2,no 3 tygodni u nich to spoko. Jednak jak "do kilku m-cy" to słabo.

[sam kiedyś kupowałem w komisie, co dawał gwarancję. Mieli normalną umowę z samsungiem, a jak by punkt jakiś nie chciał uznać to trzeba było im dać, i oni sami załatwiali. Podejrzewam że mają zaprzyjaźniony serwis/serwisanta i tak to robią właśnie]

Życzę żeby się nic nie popsuło, i gwarancja była zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bartek_em

Poszukaj telefonu u "kmki". Jest to jeden z takich bardziej zaufanych "importerów". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KMKI widzę ze nie wystawia faktur vat , więc odpada. 

dodana zawartość

Taką odpowiedź dostałem co do gwarancji z tej aukcji : http://allegro.pl/samsung-galaxy-s8-plus-sm-g955f-srebrny-vat23-i6842802054.html?reco_id=71038a8a-c340-11e7-b80d-246e96320fe8&ars_rule_id=201

. Gwarancja jest 24 miesięczna i respektowana przez autoryzowane serwisy czyli SSC i Regeneresis (CDiT).

Czy dobrze mi się wydaję? To nie jest oficjalny serwis samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@so_high

"Wysyłka z Polski: Nie", czyli wyślą Ci smartfona z Chin, a gwarancję będziesz miał tylko w tym sklepie - jak się coś zepsuje, kontaktujesz się ze sprzedającym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy widzicie tu jakieś haczyki?

olx.pl/oferta/xiaomi-mi6-6gb-64gb-black-global

Co do gwarancji, odpisali, że wysyłają do serwisu we Wrocławiu. Faktura VAT. Pozytywnie na allegro:  allegro.pl/uzytkownik/37742952/oceny .

Co powinienem jeszcze na miejscu zweryfikować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi