Skocz do zawartości
momon

Overwatch aukcji, czyli czy w tej aukcji nie ma haczyków?

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, rozumiem że G4 z realną gwarancją nie dostanę do 2000zł... Dzięki za pomoc!

edit: A taki sklep internetowy? wygląda podejrzanie...

Nie wygląda zbyt wiarygodnie. Szukaj nówek z przedłużenia umowy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Bylem zainteresowany kupnem honora Holly za 500zl,ale za 100 więcej mogę mieć HTC one m7. Co sądzicie o tej aukcji? Jeżeli zapytam sprzedawcę czy telefon jest nowy czy refurbished to wyjaśni to jakieś wątpliwości? A nawet jeżeli byłby to telefon odnowiony to nie warto? Gwarancja serwisowa jest, więc jakby się coś zepsuło to powinni mi wymienić. Dodatkowo 10% przesyłek jest obarczonych podatkiem VAT, z czego 50% zwraca sprzedawca z allegro. Czyli maksymalnie wydalbym 600 + 60zl.

http://allegro.pl/htc-one-m7-32gb-4g-ips-lte-4-7-kolory-gwarancja-i5464066408.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Bylem zainteresowany kupnem honora Holly za 500zl,ale za 100 więcej mogę mieć HTC one m7. Co sądzicie o tej aukcji? Jeżeli zapytam sprzedawcę czy telefon jest nowy czy refurbished to wyjaśni to jakieś wątpliwości? A nawet jeżeli byłby to telefon odnowiony to nie warto? Gwarancja serwisowa jest, więc jakby się coś zepsuło to powinni mi wymienić. Dodatkowo 10% przesyłek jest obarczonych podatkiem VAT, z czego 50% zwraca sprzedawca z allegro. Czyli maksymalnie wydalbym 600 + 60zl.

http://allegro.pl/htc-one-m7-32gb-4g-ips-lte-4-7-kolory-gwarancja-i5464066408.html

Jest to aukcja z odnowionym szajsem. Nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie są okej, ale czy jesteś pewny, że chcesz telefon z orange ? Na Twoim miejscu szukałbym czegoś z play, t-mobile. Mają najmniej inwazyjne udziały w oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dowód zakupu - faktura VAT0% procedura marża

Czyli, że nie ma gwarancji u producenta żadnej. Było tutaj poruszane kilkanaście razy.

Edytowane przez deus640
    Nie cytujemy w całości wypowiedzi poprzedzającej bezpośrendio naszą. By odnieść się do autora używamy @UP bądź funkcji @Wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi