Skocz do zawartości
gmroz

Ikona ładowania / udostępnianie zasilania - co jakiś czas sama się pojawia

Rekomendowane odpowiedzi

gmroz

Cześć,

W moim Honor 8 co jakiś czas pojawia sie ikona ładowania usb i za jakiś czas sama znika.

Dzieje się to coraz częściej samoczynnie bez podłączenie czegokolwiek do złącza usb. Wchodząc w opcję widzę iz jest zaznaczone udostępnianie zasilania. 

Przywracałem telefon do ustawień fabrycznych robiłem wipe reset, czyściłem złącze i dalej to samo. Macie jakis pomysł o co chodzi, czy tylko gwarancja zostaje ?

dzięki z góry za każde info !

dodana zawartość

ktoś coś ?

Edytowane przez Natan
Poprawiono nazwę tematu. Proszę nazywać tematy w taki sposób, aby zrozumiale opisywały problem i/lub w czym należy Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Draco73

Może masz uszkodzone gniazdo USB.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeverpl

Witam, w modelu mojej Żony też z tym walczyłem, winny był kabel ładowania i mix ustawień programistycznych, debugowanie, udostępnianie, w tej chwili już nie pamiętam. Przestała ładować na tym jednym kabelku i się uspokoiło, tzn przestała ikonka wyskakiwać w losowym wymiarze czasu.Ja ładuję dalej tym kabelkiem i nigdy mi się to nie przytrafiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DAN82

Witam.
Widzę, że nie tylko mi się to przytrafiło :(
Od kilku dni pojawia mi się na belce co jakiś czas ikona usb 596e5d1e45abc_Beznazwy-1.jpg.93745e1e395368ec8193b8da3c12c96d.jpg i znika podczas podłączania kabla.
Nie wiem czemu tak się stało bo telefon traktuje normalnie... nie rzucam, nie szarpie itd. Ładuje tel w nocy więc leży na szafce.

Czy taka "usterka" podlega gwarancji ? Telefon mam od 2 miesięcy zakupiony w sklepie.

Spoiler

Screenshot_20170718-210020.pngScreenshot_20170718-210133.png

Edytowane przez DAN82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Draco73

Jak najbardziej taka usterka podlega naprawie gwarancyjnej.
Być może problem leży w uszkodzonym gnieździe USB w telefonie.
Oddaj śmiało na serwis.

Wysłane z Mate 9 PRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś rozwiązał ten problem?? U mnie od wczoraj ta samo historia, mało tego trzeba mieć farta żeby zaczął się ładować.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gwozdek

@szczepan247 Jeśli masz gwarancję, to spróbuj zareklamować. Nic Cię to nie kosztuję. Z tego co widać po wpisach autora tematu, niekoniecznie musi to być problem leżący po stronie software'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyłajcie od razu na gwarancje i sie nie zastanawiajcie, miałem ten sam problem, aż w końcu spaliło się gniazdo ładowania i ładowarka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi