Skocz do zawartości
Gordon77

Zenfone 3 Max ZC553KL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś już posiada ten telefon i mógłby coś o nim napisać?

Telefon mi ma służyć głównie do internetu + jako telefon i może jakieś proste apki. 

Wymagania proste: dobry zasięg, długi czas pracy na baterii, dobra jakość rozmów, płynność działania, cieszący oko wyświetlacz. 

Na papierze wygląda, że spełnia moje wymagania z nawiązką i przyjemnie będzie się z niego korzystać, aczkolwiek po doświadczeniach z Zenfone 5 mam wątpliwości co do oprogramowania, które często dawało mi się we znaki, a producent z każdą aktualizacją naprawiając jedną rzecz, psuł 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam dokładnie ten model. Zasięg jest ok. Praca na baterii też ok. Jeśli się mocno nie gra, ani nie męczy się fb czy internetu to na spokojnie 1,5 doby. Wyświetlacz jak na tę cenę bardzo poprawny. Jedyne do czego można się przyczepić to jakość rozmów. Jeśli jesteś mocno nastawiony na to, że będzie jakieś hd Voice itd. to muszę przyznać, że szału nie ma. Jest poprawnie, ale pomimo tego, że ten model ma jakąś tam korektę jakości rozmów (jakoś to Asus nazywa), to wyczuwalne jest to, że mikrofon jest odrobinę cichszy niż w innych modelach do których porównywałem (iPhone SE, iPhone 6, Desire 820, HTC 10). Rozmawiałem z kilkoma osobami na zasięgu 2G/3G i pytałem czy dobrze mnie słyszą i czy nie za cicho. Nie narzekali i mówili, że wszystko jest ok. Osobiście za tą kasę mogę Ci polecić ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djpit

U mnie mikrofon działa już tak jak w każdym innym telefonie, czyli idealnie. Ale był z tym na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi