Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Maniek19PL

Galaxy note 5 Verizon - czy jest mozliwosc wgrania jakiegos custom roma?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam nowego note 5, ale w wersji verizon, gościu u którego robiłem aktywację karty sim (kartą verizon) mówił ze jak zresetuje do ustawien fabrycznych to znowu trzeba będzie telefon aktywować :o

kupiłem już simkę z ebay'a z wysyłką chyba 10 czy 11 $, przyjdzie za 2-3 tygodnie.

A wiec pytam się, ktoś miał taką wersję telefonu? Próbowaliśmy wgrać jakiś inny soft niż org , telefon nie chciał przyjąć softu :o

Nie jestem jeszcze pewny czy jest w ogóle TWRP wgrane i root, gościu mi go dzisiaj odeśle(który go odblokowywał) .

Teraz pytanie, mogę wgrać na niego jakiś custom Room ? org sot mi nie odpowiada.

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zajrzyj na xda do działu Note 5 właśnie z sieci Verizon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

@Maniek19PL

Nie łatwe zadanie przed Tobą. Szkoda, że nie zdecydowałeś się kupić preferowanej w Polsce wersji N920C, ale masz inną i trzeba się z tym pogodzić. Verizon to specyficzna sieć, nie działająca w standardzie GSM. Klasyczny telefon z tej sieci nie powinien mieć karty sim, ani nawet miejsca na nią, więc nie wiem jak u Ciebie jest to zorganizowane. Oczywiście taki telefon nie działa w sieciach GSM. Wszystkie softy, które są dedykowane do sieci GSM, urządzenie będzie odrzucało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w telefonie działa sieć z PL, karta viking mobile , łapie mi zasięg ładnie. LTE też działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, 2g Ci działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytam tutaj. Czy mając wersje N920T (USA T-mobile) mogę wrzucić na niego wersje N920W8 (Canada Virgin) pytam bo mam wrazenie że bateria mi ucieka przez modem. 

Ktoś się jest wstanie pomóc?

Wydaje mi się, że modele się nie różnią od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi