Skocz do zawartości
jedras-87

Android 5.1.1 - Lenovo Vibe k5 - Aplikacje nie startuja

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem lenovo vibe k5 i mam problem, poniewaz chyba cos jest z softem. 

nie uruchamia mi wszystkich aplikacji np. viber, rso itp.

musze je uruchamiac z reki, ale jak je ubije to wogole nie uruchamiaja sie procesy az do ponownego recznego uruchomienia

jest to wkurzajace bo komunikatory wlasciwie nie dzialaja, powiadomienia itp.

dopoki nie wlacze ponownie aplikacji.

pomaga tylko wlaczenie wszystkich aplikacji i trzymanie je na wlaczonych procesach

we wszystkich wczesniejszych tel mialem tak, ze te wszystkie aplikacje, ktore maja powiadomienia allegro, rso viber messanger itp. nawet po wylaczeniu uruchamialy sie samodzielnie.

wogole sciagnelem aplikacje menadzer urzadzen i jak tam ubije to aplikacje te sie ponownie uruchamiaja, no ale musze po wlaczeniu tel kazda aplikacje z reki uruchamiac bo jak tego nie zrobie to nie bedzie powiadomien.

jeszcze jedna sprawa, sciagnelen inny luncher i ustawilem go jako startowy, po wlaczeniu tel uruchamia luncher standardowy i przywraca standardowe kolory ( co dziwne zaznaczone sa moje ustawienia)

czy moze ktos ma ten sam problem?

prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś z ustawieniami jest nie tak ? Mam taki sam telefon i nigdy mi się nic podobnego nie zdarzyło. Launcher mi si się co prawda od czasu do czasu wiesza, ale  jest to wina aplikacji. Na szczęście odwiesza się sam. 

Przyszło mi do głowy jeszcze jedno: czy telefon jest brandowany ? Czasem operatorzy nawciskają do telefonu badziewia i są z tego powodu problemy. Mój był na szczęście "goły".

Pozdrawiam, Ewa

PS

Co to znaczy "ubić" aplikacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ubic - zamknac caly proces menadzerem lub aplikacja

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wyjaśnienie. Czegoś takiego się spodziewałam, ale wolałam zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi