Skocz do zawartości
DorotkaM

Problem z inteligentną pomocą - telefon nie reaguje na komendy głosowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam P9 i mam problem z opcją "budzenie głosem". Początkowo działała a potem po wywołaniu telefonu pojawiał się tylko komunikat - to find your phone you can say "where are you" to place a call, you can say "Call Jane" i nie reaguje na komendy "where are you" Telefon jakby nie odczytuje głosu. Dodam, że po wybudzeniu czeka w gotowości na komendę nie wyłączając ekranu, tak jakby się zawieszał. Dopiero ręcznie mogę wyłączyć opcję. W ustawieniach wszystko wygląda w porządku. Przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych nie pomogło. Czy ktoś miał ten problem? Czy pozostaje mi już tylko serwis. Pozdrawiam.

Edytowane przez DorotkaM
    Doprecyzowanie tytułu wątku na jasno opisujący problem - proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizowałaś telefon do androida 7.0? HiVoice nie działa, na tym sofcie, po prostu błąd w oprogramowaniu. Trzeba czekać aż to naprawią w którejś aktualizacji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizowałam... Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że na stronie Huawei Polska nie raczą o tym poinformować tylko sugerują wysłanie telefonu do serwisu. Spokojnie więc czekam na aktualizacje. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi