Skocz do zawartości
Szip

ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL

Rekomendowane odpowiedzi

Szip

Witam,

Dosyć nie dawno kupiłem  o to ten telefon - gdzieś w połowie lutego. Wszystko fajnie, ale parę rzeczy w tym telefonie nie daje mi spokoju, a mianowicie:

1) Zacinający się aparat - tak jest już w tym modelu czy coś mam źle ustawione w ustawieniach aparatu? Chodzi mi głównie o to, że jeśli odpalę aparat czy to przedni czy tylny to zacina mi, dopiero jest normalnie jak zacznę coś nagrywać.

2) Kamerowanie w aplikacji Messenger - to samo co w punkcie pierwszym, ale tam jest odwrotnie... Normalnie jak odpale tam kamerkę to w ogóle nie zacina, dopiero jak zacznę nagrywać to zaczyna zacinać i to o wiele gorzej.

3) I ostatnie co mnie dręczy to, gdy pisze coś na Skype. Tak strasznie opóźnia mi to co piszę. Normalnie jak scrooluje rozmowę, naciskam na coś czy sama rozmowa jest okej, ale gdy zaczynam do kogoś pisać to tak wygląda jakby to "lagowało". 

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże przynajmniej z tymi dwoma pierwszymi podpunktami.

Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam inne pytanie dotyczące tego modelu ale nie chciałem zakładać kolejnego tematu. Jeśli jednak powinienem proszę moderatora o zmianę. 

Chciałem zapytać czy jest możliwość ściągnięcia czystego androida na ten model telefonu? Na ta chwilę nie ma upgrade do 7.0 a 6.0 według mnie chodzi wolniej niż Samsung s4 z którego się przesiadlem a używam go od miesiąca. Podejrzewam ze to właśnie przez nakładkę Asusa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi