Skocz do zawartości
czarekleg1

TWRP prosi o hasło

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kombinację z telefonem NOTE 2 musiałem zacząć jak moja córka wyjęła baterię w trakcie aktualizacji i telefon w kółko się resetował, zainstalowałem TWRP i kilka razy instalowałem różne roomy, ponieważ nie wszystkie instalowały się poprawnie lub po zainstalowaniu nie działały poprawnie. W końcu się udało i zainstalowałem room DN4, działał super, wszystko było w porządku do czasu kiedy Yanosik sam się zaczął zamykać, pomyślałem że zresetuje telefon to będzie ok, niestety po resecie telefon zamrażał się na ekranie startowym z nazwą telefonu.

Pomyślałem że jeszcze raz zainstaluje DN4, niestety teraz TWRP chce ode mnie hasło, a dokładnie wyświetla mi komunikat "Please Enter Your Password "

Spotkał się już kiedyś z tym, Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez czarekleg1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czarekleg1 ale kombinujesz. Ponowne wgranie TWRP nie pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie , przy próbie wgrania czego kolwiek przez odina cały czas wywala błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czarekleg1 jaki? Weź się ogarnij i zacznij pisać konkretami. Pokaż screen z Odina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoiler

Bez tytułu.png

Edytowane przez Camulos
Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@czarekleg1 spróbuj wgrać najnowsze TWRP i pokaz screen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi