Skocz do zawartości
mekong

Obsługa dual sim - Huawei Mate 9

Rekomendowane odpowiedzi

mekong

Dzień dobry,

od kilku dni posiadam ten model (HM9) i nie wiem, czy ten model tak działa, czy coś robię niepoprawnie. 

Posiadam dwie karty SIM (różni operatorzy), slot 1 - operator A, slot 2 - operator B. Ustawiam slot 1 jako domyślny do połączeń, ale czasem chciałbym wykonać połączenie wychodzące z karty sim w slocie 2. Jak to zrobić? Muszę anulować ustawienie domyślnych połączeń w "Zarządzaniu kartami...", aby móc wybierać operatora B? Przy ustawieniu domyślnego operatora A nie ma jakichkolwiek szans na skorzystanie z operatora B?

Mój poprzedni telefon (Xiaomi Redmi Note 2), pomimo, iż wskazałem operatora A jako głównego, nadal umożliwiał wybór operatora B, np. poprzez dłuższe "przytrzymanie" numeru kontaktu...Funkcjonalność ta była dla mnie oczywista. Czy w przypadku Huawei Mate 9, przy ustawienia slotu 1 jako głównego, slot 2 służy tylko do odbierania połączeń lub internetu?

Z góry dziękuję za pomoc.     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyślna karta - nie ustawiono. Przy takim ustawieniu jest wybór karty przy wykonywaniu połączenia

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mekong

Ok, dziękuję za odpowiedź. Niestety potwierdza to moje obawy: tylko to ustawienie umożliwia korzystanie z połączeń głosowych na drugiej karcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi