Skocz do zawartości
Ganesh

Ktoś ma do wypożyczenia fona na ok. 3 tyg. (na czas serwisu)? Gdynia i okolice...

Rekomendowane odpowiedzi

Ganesh

Witam!

Czy ktoś z Was, z Gdyni (najlepiej osiedle Fikakowo) lub okolic, ma nieużywanego teraz fona do wypożyczenia na czas oddania do serwisu mojego, tj. na ok. 3 tygodnie (chyba maks., chodzi o serwis gwarancyjny Samsunga)?

Preferowany byłby jakiś Samsung z Androidem min. 6.0, żebym mógł przenieść szybko ustawienia ze swojego poprzez aplikację Smart Switch (mam SGS5).

Druga sprawa - który serwis Samsunga polecacie: w Gdyni przy ul. Świętojańskiej, w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej, czy salon Orange w Gdyni, ul. 10. lutego (Centrum Kwiatkowskiego)? Pytałem się tam o tel. na czas serwisu, to czasami mają, ale nie na 100%. Okaże się dopiero, jak będę oddawał swój, ale potrzebuję go wcześniej, żeby przenieść dane i ustawienia aplikacji ze swojego aktualnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganesh

Sprawa już nieaktualna (brak jakiegokolwiek odzewu, poradziłem sobie inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej strach dać obcemu telefon :P słyszałem kiedyś w serwisie można dostać zastępczy telefon tylko trzeba się odezwać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganesh
    Dnia 7.06.2017 o 08:37, KrzysztofNowak napisał:

Raczej strach dać obcemu telefon :P słyszałem kiedyś w serwisie można dostać zastępczy telefon tylko trzeba się odezwać

Świadczy to o poziomie zaufania społecznego w Polsce, czy też użytkowników tego forum.

Gdybym mógł otrzymać telefon zastępczy w serwisie (SAMSUNG @Gdynia), to nie pytałbym o to tu na forum. Na szczęście, nieużywany telefon miał znajomy i mógł mi go użyczyć (aczkolwiek tel. był z tak cienką specyfikacją, że nie mogłem na nim zainstalować wielu aplikacji).

Temat już od dawna nieaktualny, o czym napisałem 29. maja. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Ganesh
    Wniosek o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to weź na odwrót pożyczył być swój telefon komuś obcemu z forum choć spotkamy się na parku na takim i takim za tydzień oddam xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganesh

@KrzysztofNowak  Taaa... może gdzieś w szuwarach nad rzeką... 

A można też i zaprosić do domu, podpisać umowę użyczenia, ewentualnie umówić się na kaucję zwrotną, a nawet opłatę za wypożyczenie (wtedy to już by nie była umowa użyczenia, tylko umowa najmu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Najlepiej sobie kupic zapasowy ;)

ja jako zapasowy mam Huawei P1 lte za 100zl :D

dodana zawartość

jak oddawalem honora 8 do serwisu huawei to sie pytali czy mam zastepczy :D

ja zawsze jakis mam  bo sie przydaje czasem.

dodana zawartość

nikt normalny z forum by ci nie pozyczyl jeszcze z lepsza specyfikacja .... :P

dodana zawartość

za duzo wymagan masz.W serwisie tez by ci dali jakis tani fonik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milatam

Ja pożyczyłam bratu Nokię 3210 i do dziś jej nie oddał a tu OBCY z taką prośbą...  :))))   Przecie używkę można kupić na allu już za paczkę fajów... jakąś 3310

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ganesh

Temat do zamknięcia! Już dawno nieaktualny, o czym pisałem wcześniej. Nie ma sensu czytać tych bezsensownych wpisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.