Skocz do zawartości
sgsauser

Wibracja przy każdym dotknięciu ikony/linku/etc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jako że android czasami ma małe problemy z responsywnością i czasami nie wiadomo, czy nie trafiło się palcem w ikonę/link/etc, czy po prostu wystąpił lag pomyślałem, że fajnie byłoby mieć taki ficzer, który wywoływałby wibrację przy każdym dotknięciu w ikonę aplikacji, pozycji w menu, linku w przeglądarce i podobnych sytuacjach. Wtedy wiadomo by było, że nasze dotknięcie zostało zaliczone i trzeba po prostu poczekać tą sekundę-dwie na reakcję systemu. Kojarzycie czy jest coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Nie znam takiej aplikacji, ale zasadnicze pytanie - masz takie lagi na 5X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mavpl

@sgsauser Wiem, że to nie to samo co wibracja ale można włączyć Dźwięk przy dotknięciu (Ustawienia->Dźwięki->Inne dźwięki). Funkcja nie działa jedynie w linkach w przeglądarce. Dźwięk jest bardzo cichy (niewiele głośniejszy od wibracji). W tym samym menu jest opcja Wibracja przy dotknięciu lecz nie działa to tak jak opisywałeś. Wibrują klawisze systemowe na dole ekranu i numeryczne podczas wybierania numeru w aplikacji Telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KunDun No czasami się zdarzają, chyba jak w każdym androidzie. Tylko nie mów, że w Twoim 5X wszystko zawsze chodzi błyskawicznie, bo nie uwierzę :) Zdecydowanie najwolniejsza reakcja jest przy odpalaniu Chroma i przy klikaniu właśnie w linki na stronach.

@mavpl Mam tą opcję włączoną i ona jest spoko, jednak większość czasu w ciągu dnia mam dźwięki w telefonie wyciszone i dlatego zależy mi na wibracji.

Edytowane przez sgsauser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@sgsauser

Hmm, z pewnością nie mam 1-2 sekundowych opóźnień. Raczej poniżej sekundy, rzadko zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi