Skocz do zawartości
ludek123

Xperia M4 nie chce się włączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam problem. Jestem w posiadaniu M4 Aqua prawie od roku (żałuję) i co rusz jakieś problemy, mniejsze lub większe ale teraz to przeszła samą siebie. Oglądałem sobie film i chciałem zobaczyć godzinę, klikam przycisk by odblokować ten cholerny telefon a on nie reaguje. Przytrzymałem ten przycisk żeby go wyłączyć a potem włączyć to też nic. Podłączam go pod kompa, komp wykrywa telefon ale na telefonie się nie świeci dioda jak zawsze podczas ładowania. Chciałem wgrać nowego androida ale tego też do cholery nie mogę zrobić bo muszę wejść w tryb bodajże flash... Próbowałem zrobić hard reset (power+volume up) i też nic... Ktoś pomoże? I dodam, że cały czas jest nagrzany, nieważne czy jest podpięty pod ładowarkę czy nie...

Edytowane przez ludek123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz jeszcze gwarancję to wyślij to ci naprawią lub przyślą nowy ( co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne ) jeżeli nie to do jakiegoś serwisu idź za pewne naprawią ale za większe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_tommy_
Dnia 22.03.2017 o 16:00, ludek123 napisał:

Podłączam go pod kompa, komp wykrywa telefon ale na telefonie się nie świeci dioda jak zawsze podczas ładowania. Chciałem wgrać nowego androida ale tego też do cholery nie mogę zrobić bo muszę wejść w tryb bodajże flash... Próbowałem zrobić hard reset (power+volume up) i też nic... Ktoś pomoże? I dodam, że cały czas jest nagrzany, nieważne czy jest podpięty pod ładowarkę czy nie...

Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło? 

Skoro telefon masz nagrzany cały czas to ewidentnie masz problem z urzadzeniem.

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, podłącz telefon do komputera i używając PC Companion zaktualizować go do Androida 6.

Sprawdź jak się zachowuje po aktualizacji, jeli dalej bedzie problem to zostaje serwis gwarancyjny, oczywiście o ile masz jeszcze gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi