Skocz do zawartości
Orzoginho

Problemy po aktualizacji - OnePlus 3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie dyskutujemy na temat problemów po aktualizacji naszego OP3.

Wszelkie inne tematy z takimi pytaniami będą usuwane.

Witam, 

Mam najnowszą aktualizacje androida (7.1.1), ale problemy te miałem już od dawna.. 

Mianowicie :

- Czasami budzik dzwoni, a czasami jest tylko wibracja mimo, że zawsze mam tryb "Dzwonek" 

- Dymki czatu z messengera mi znikają i nie dostaje powiadomień jak ktoś napisze j przez to muszę co chwile odpalać aplikacje żeby sprawdzić czy ktoś napisał 

- Wyłączaja mi się ogólnie dźwięki.. Jak dostaje wiadomość to nie słyszę tego, jak chce odpalić jakiś filmik czy to na Facebooku, czy YouTube to nie mogę tego zrobić bo pp prostu się nie ładuje.. 

- gdy jest tak, że nie mogę odpalić filmiku, nie ma dziejów itd to jak odpale snapchata to obraz z kamery jest cały czarny, a jak przejdę w mystory i będę chciał otworzyć kogoś snapy to tylko wyskoczy okienko i od razu znika.. 

Muszę restartowac telefon 2-3 razy dziennie przez to ( po restarcie wszystko działa jak należy, ale przez ile czasu to już zależy..) 

Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane.. Na telefonie nie mam nic oprócz zdjęć i aplikacji snap, bank, fb, messenger.. Reszta aplikacji to te które były od początku.. 

Edytowane przez Witoslavski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do powiadomień i szybko znikająych domków to może masz włączone Głębokie czyszczenie w ustawieniach - zaawansowane - zarządzanie ostatnio używanymi aplikacjami. A co do innych problemów to radził bym wykonać pełny Hard Reset telefonu z czyszczeniem pamięci wewnętrznej. 

Edytowane przez misiuu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wybrane zwykle oczyszczanie. Też myślałem nad przywróceniem do ustawień fabrycznych, alee niektóre z tych problemów były już od samego początku ? I nie wiem czy to coś pomoże.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przywróć, bo szkoda czasu na szukanie przyczyny "po omacku"

jak przywrócisz i będzie działało to przynajmniej będziesz miał pewność, że to nie problem z hardware

Edytowane przez bartolinio
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Ja jeszcze na miejscu kolegi wrzucił bym przez kabel full rom i zrobił full wipe, jestem pewny że po tej operacji wszystko wróci do normy  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niee mam pojęcia co właśnie do mnie napisałeś :28: Raczej jestem bardzo zielony jeśli chodzi o telefony i jeśli już go podłączałem do komputera to tylko po to by zgrać coś z jednego urządzenia na drugie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Jak masz tylko kilka aplikacji (zainstalowanie ich ponownie nie zajmie nie wiadomo ile czasu), to najpierw trzeba było zacząć od ustawień fabrycznych niż myśleć czy to pomoże.

Edytowane przez pantin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mam również około 40gb muzyki i zdjęć to zgrywanie tego już jednak trochę zajmuje.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@Orzoginho Hmm... Nic tu nie ma o muzyce.

Na telefonie nie mam nic oprócz zdjęć i aplikacji snap, bank, fb, messenger..

Edytowane przez pantin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem ten reset, używałem teraz telefonu od jakoś 19:30 i właśnie nastąpił jeden z problemów.. Nie miałem dźwięku, że przyszła mi wiadomość na fb, odpalam YouTube i nie włącza się filmik, odpalam fb również filmik się nie odpala.. Odpalam muzykę i również nic.. Snapchat - czarna kamera.. 

@EDIT Moderator zmienił temat na problemy po aktualizacji, ale jak pisałem - niektóre z tych problemów miałem od dnia zakupu telefonu. 

Edytowane przez Orzoginho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi