Skocz do zawartości
DragonPL

Odświeżanie na bieżąco przy zablokowanym telefonie - czy działa jak powinno?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od wczoraj mam Honor 8 i tak się zastanawiam czy nie ma on problemu z odświeżaniem w czasie rzeczywistym gdy jest zablokowany?

O co chodzi przykładowo? Np. odblokowuje telefon a na nim ticker widżet z aktualną ceną bitcoina. Godzina aktualizacji 22:34 a teraz mieliśmy chwile po ósmej. Co prawda jak go odblokowałem to po minucie czy dwóch się zmieniło na aktualną cene, ale np. w samsungu galaxy S4 miałem odświeżanie na bieżąco, dzięki czemu był alarm jeśli cena podskoczy powyżej xxxx pln to dostaje powiadomienie czy tam sygnał dźwiękowy. A tu jak skoro się nie zaktualizowało? Gadu gadu też mi się jakoś samo wyłącza niekiedy, powiadomienia ze snapa że ktoś napisał nie przychodzą. Gdzieś coś trzeba w ustawieniach zmienić czy jak? Bo nie może być  tak że telefon uaktualnia powiadomienia i wszystkie aplikacje dopiero jak odblokuje telefon.

Edytowane przez Natan
    Doprecyzowanie tytułu wątku. Proszę nazywać tematy w taki sposób, aby jasno określały istotę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Huawei . Powinna być tam apka " menager fona " . W ustawieniach bateri włącz apke od bitcoina jako "chronią" i powinno być.  Huawei niestety to Huawei 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no jest i bylo zeby zamknac ten ticker po zablokowaniu ekranu. Teraz powinno byc ok. Zobaczymy bo ticker inny o cenie zlota byl ze ma nie byc wylaczony a tez sie nie zaktualizowal ale tu akurat moze bledy tej aplikacji od zlota bo na samsungu tez tak bywalo.

dodana zawartość

To przy okazji:

1. Czy mozna wprowadzic do huawei emoty zeby wygladaly jak w samsungu?

2. Dwie metody wprowadzania tekstu:

Huawei Swipe ma opcje wstawienia emoty do tekstu ale ma slownik

Zwykle wstawianie tekstu bez slownika ale emot nie widze.

Jest jakas opcja zeby mozna bylo wybierac emoty jak w SWIPE ale zeby wyrypac slownik zeby bylo jak w zwyklym wprowadzaniu tekstu? Jesli nie fabrycznie to jakas dodatkowa nakladka? Aplikacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazooka

Nie rozumiem gadki typu "Huawei to jest Huawei" :question:

Możliwość ograniczeń odświeżania apek, by się nie synchronizowały z 3 lub 4 różnych powodów, świadczy o rozwiniętej nakładce Emui. Gorzej gdy te wszystkie ustawienia są dobrze skonfigurowane, a powiadomień nie ma.

A więc też mam już Honor 8 i Androida 7, no i powiadomień w trybie rzeczywistym dla aplikacji Sofa Score, nie mam ?

I teraz tak, jeśli chodzi np o Vibera czy Messengera sprawa była jasna...aplikacja nie włącza się wraz z systemem jak to ustawiłem i dopiero po ręcznym włączeniu wszystko gra.

Z Sofa Score jest troszkę inaczej... Aplikacja dołącza do systemu, w Pasku stanu swoją pozycję... Powiadomienia Sofy.

Włączam je oraz apke, mając też widget na ekranie Sofy i du*a... Powiadomień brak, nawet ich brak gdy odświeżę widget i wynik meczu się zmienił.

Czy jest ktoś bardziej ogarnięty niż ja i rozwiąże zagadkę?

P.S. 

Zaznaczam, że nie chodzi o Aplikacje Chronione, bo w Androidzie 7, Emui takiej opcji nie ma, nazywa się to inaczej więc proszę nie zgadywać ?

Edytowane przez bazooka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi