Skocz do zawartości
jareks84

problem z wideo w trybie pełnoekranowym na nowym Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy więc na początku - cześć wszystkim :)

Zakupiłem Honor 4X, na którym był Android 4.4.4. W związku z tym dokonałem aktualizacji do najnowszej oficjalnej wersji ze strony Honor`a - czyli do 6.0
    Dzieje się u mnie jedna rzecz - po aktualizacji Chroma mam problem z odtwarzaniem video w trybie pełnoekranowym, np. uruchamiam FB poprzez przeglądarkę i klikam na jakiś filmik, który został podlinkowany. Video zaczyna się odtwarzać na stronie FB, a następnie przełączam na full screen - wtedy zawiesza się odtwarzanie i praktycznie chrome. Tak jakby działo się coś konkretnie z odtwarzaczem/playerem video. Dodam, że na YT fulscreen działa normalnie, sprawdzałem też na onet/wp materiał video i też działa OK. Jest tak, jakby to może konkretna wersja odtwarzacza video na stronce www powodowała ten problem. Odinstalowałem aktualizację w sklepie google play i wszystko wróciło do normy. Później ponownie zainstalowałem aktualizację i jest to samo. Uruchamiałem ponownie telefon, przywracałem do ustawień fabrycznych itp. - nic nie pomogło. Czy ktoś tak jeszcze ma? Można to naprawić ?

dodana zawartość

Dodam, że zainstalowałem dodatkowo Chrome Beta (wersja 58) i wszystko działa prawidłowo - tak, jak na wersji domyślnej, czyli 46. Problem stwarza jedynie wersja 56.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi