Skocz do zawartości
kajus44

samoistne przełączanie z Youtube na Muzykę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak napisałem wcześniej w innym wątku jestem nieszczęśliwym posiadaczem telefonu Sony Xperia XA. Może i byłbym zadowolony z faktu, że telefonem da się zadzwonić, że ma kalkulator i nawet aparat, ale mam w zwyczaju słuchać w samochodzie audycji czy też nagrań na Youtube. Łączę się z samochodem poprzez bluetooth. Wcześniej robiłem tak z użyciem telefonu Samsung S4 Lite i wszystko było dobrze. Po załączeniu czegokolwiek na YT telefon sekundę później samoistnie przełącza na aplikację MUZYKA .No to pomyślałem sobie, że wyłączę tę apkę MUZYKA, oczywiście z poziomu ustawień, bo o czymś takim jak task killer albo menadżer zadań Sony nie słyszało, a w zasadzie słyszało tylko wychodzi z założenia, że telefon i przecudowny system android wiedzą lepiej. No ok, nie będzie, może i wiedzą. Po wyłączeniu aplikacji MUZYKA problem nie znika , ponieważ jak wyżej - sekundę po włączeniu czegokolwiek na Youtube załącza się.... ALBUM! Tak, ten ze zdjęciami i filmami! Nie sprawdzałem dalej co się będzie otwierało po wyłączeniu ALBUMU bo mnie szlag trafiał. Czy ktoś wie jak wymusić na tym telefonie, żeby pozwoliło mi posłuchać sobie tego czego ja chcę, a nie przełączało mnie na inne (losowe?!) aplikacje z multimediami (jak się domyślam). 

Edytowane przez dszymek
    Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest raczej konkretnie w twoim modelu, u mnie YT chodzi bez problemu, nic się nie przełącza ani nie odpala po uruchomieniu tej aplikacji, przeinstaluj aplikacje od YT, może wystąpił jakiś błąd przy którejś aktualizacji i stąd te dziwne "zachowania"...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może system się wali ? Albo najlepiej wbij moda do YT o nazwie ogytube . Pozwala on oglądać filmy w tle , na zablokowanym ekranie ,  na pływającym oknie oraz pobierać filmy i MP3 od razu z wybranego filmu.  Może to wina YT i mod pomoże ? Musisz pobrać ogytube no root i microG for ogytube . Zaraz dam links 

dodana zawartość

http://ogmods.net/home/ogyoutube

dodana zawartość

Jak nadal to samo to wina systemu . Można wbić inną paczkę 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załączam yt -  przełącza na muzykę, załączam chrome - przełącza na muzykę, załączam flipboard -  przełącza na muzykę. Po ubiciu muzyki ta wstaje w ciągu sekundy.  Pomaga dopiero wyłączenie bluetootha. Domyślam się, że system ma ustawione jakieś priorytety puszczania audio poprzez BT dla poszczególnych aplikacji, ktoś wie może co i jak i gdzie? 

Edytowane przez dszymek
    Jeśli ktoś Ci pomógł zamiast pisać "Dzięki", kliknij przycisk "Postaw Piwo" obok jego posta.korekta tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie system to wymaga tego radio 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wyłączeniu siłowym MUZYKI telefon przełącza się na ALBUM, po wyłączeniu siłowym ALBUMU przełącza się na CHROME. TU już jestem w stanie posłuchać YT jako normalnej strony internetowej. Wątek można zamknąć, bo nie sądzę, że jest jakieś inne wyjście. Piwa rozesłane, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek
    Notatka od Moderatora:
    wykrzyk.png  
    Tematow nie zamykamy. Moze ktos w prszyszloscie bedzie mial taki sam problem lub moze ktos bedzie znal odpowiedz na to zagadnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi