Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
fistaszek69

Odin zacina się na SetupConnection...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem do ogarnięcia tableta sprowadzonego z USA. Mam ustawić w nim polski język, więc chciałem wgrać polski rom. Jednak odpalam Odina, Odin pokazuje telefon na niebiesko, wczytuje rom lecz gdy zaczynam aktualizować, proces zatrzymuje się na SetupConnection... i dalej nie rusza. Szukałem na forach, ale angielski nie jest moją mocną stroną i nie wiem jak sobie z tym poradzić za bardzo. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fistaszek69 widać nie zdajesz sobie sprawy jak wiele wyszło modeli pod nazwą Samsung Galaxy Tab 3. Co próbujesz wgrać do kanadyjskiego SM-T210R?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fistaszek69 uznałeś, że SM-T210R to jest to samo co SM-T210? Nic bardziej mylnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fistaszek69 STOCK'a nie wgrasz. SM-T210R nie jest przeznaczony na rynek europejski, więc nie szukaj europejskiego ROM'u od samsunga. Jedyne co możesz zrobić to szukać jakiegoś customu, albo sprzedać tablet. Być może pasowała by płyta z  SM-T210, o ile Twój tablet jest w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi