Skocz do zawartości
Wukong

Co wybrać: folię na ekran, czy szkło hartowane?

Rekomendowane odpowiedzi

Wukong

Witam.
Niedawno zakładałem tutaj wątek na temat mojego nowego Xiaomi redmi 4 Prime odnośnie oprogramowania, a dziś zapytam o ochronę na ekran - co wybrać?
Dostałem w gratisie folię na ekran, ale podczas zakładania jej ją spierniczyłem i teraz jak sobie kupię, to pójdę do komisu, gdzie ktoś z doświadczeniem zrobi mi to bez problemu.
Tyle, że IMO mój model to dość egzotyczny fon, także w okolicznych komisach pewno nie będzie na niego folii. 

Zajrzałem więc do sieci i znalazłem to ---> http://allegro.pl/szklo-hartowane-folia-9h-do-xiaomi-redmi-4-prime-i6629560059.html 

Szkło hartowane, twardość 9H (w bodajże 10 stopniowej skali), dopasowane do mojego modelu, masa pozytywów i to za jakieś 15 złotych. Tylko czy 15 złotych za takie szkło to dużo? Nie wiem, bo na moim poprzednim LG E460 ochrony nie miałem i nigdy czegoś takiego nie kupowałem. Także z ciekawości wpisałem w google " folia na ekran samsung" i wszedłem tutaj ---> https://www.etuo.pl/samsung-galaxy-a5-2016-folia-ochronna.html 
Czyli folia na ekran jakieś dwa razy tańsza.
Ale chyba lepiej zainwestować w wysłane przez internet szkło, bo będzie wytrzymalsze i lepsze, nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam ochrony wyświetlacza dla mojego Sony Xperia X. Miałem wcześniej folię 3mk ARC, ale musiałem ją zdjąć, bo oddałem telefon do serwisu.

Ogólnie folia była spoko, ale jednak dotyk działał ciut słabiej, gdy miałem ją założoną. Czy szkło hartowane będzie lepsze? Jeśli tak to jakie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi