Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Mateusz Mikoda

[SHV-E330L]Telefon gubi zasięg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu kupiłem koreańską wersję Samsung Gal S4, lecz w codziennym użytkowaniu dostarcza nieco nerwów. Z systemem który był u niej na początku nie było mowy o funkcjonowaniu, praktycznie nie łapał wgl zasięgu nie mówiąc już o transmisji danych. Po wgraniu nowego roomu ( jak na załączonych zdj ) oraz zrootowaniu mogłem się pozbyć zbędnych "japońskich" aplikacji oraz zauważyłem że po wgraniu tego roomu przez odnina nieco lepiej łapie zasięg i łączy się z transmisją danych. Jednakże to nie jest jeszcze to. Posiada on takie swoje zachcianki kiedy złapie zasięg a kiedy mu się 'nie chce'. Próbowałem szukać rozwiązania coś co mogło by wpłynąć na normalne funkcjonowanie tego telefonu, czy jest to wgl możliwe ale się nie doszukałem. Chciałbym usłyszeć kilka porad co mógłbym zrobić z tym telefonem by funkcjonował normalnie a przede wszystkim łapał dobrze sieć. Proszę o jakieś porady sugestię z ewentualnym wyjaśnieniem lub podesłaniem linka.

Pozdrawiam, 

Mateusz.

Spoiler

17555373_1329073930519026_1975882053_n.png

17555493_1329073887185697_23587034_n.png

Edytowane przez marcinadd
    Grafiki zajmują dużo miejsca, więc dodaję spoiler./Doprecyzowanie tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi