Skocz do zawartości
Johnny69

Moto Z Play - okazje, najlepsze ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
    W ostatnim czasie przebiłem się przez wiele smartfonów chyba ze wszystkimi systemami (Andek, iOS, a obecnie Win10) i wciąż nie znalazłem tego, czego szukałam - bezkompromisowa płynność działania, stabilność systemu, dobry aparat i zadowalająca bateria w przystępnej cenie. Dzisiaj chyba zamówię z "okazji dnia" na niemieckim Amazonie właśnie tytułową Motkę, bo im więcej czytam i oglądam, tym bardziej mnie do siebie przekonuje (jedynie aparat jest troszeczkę poniżej moich wymagań - prędkość i celność autofocusu oraz jakość zdjęć w gorszym oświetleniu). A w obecnej cenie jest to chyba wręcz rewelacyjny wybór. Jedynie przeszkadza mi wielkość tego telefonu, zwłaszcza, że miałem ostatnio MX5 z tak samo dużym wyświetlaczem, ale o ponad pół centymetra niższej obudowie! I on już mi przeszkadzał, zwłaszcza w kieszeni spodni podczas prowadzenia samochodu. Trudno - mimo, że obiecałem sobie, że nawet tej wielkości, co Meizu, nie kupię już telefonu, to chyba w tym momencie nie mam wyboru - nic innego w zbliżonej cenie nie zaoferuje mi chyba tyle, ile właśnie Motka. W końcu poczuję też smak (prawie)czystego Androida - do tej pory najbliższy temu (pod względem responsywności) był Sense od HTC w One M7, którego uwielbiałem za płynność działania.

Bardzo długi wstęp, a przecież to zupełnie o czym innym jest ten temat :) Jeśli rzucą Wam się w oczy w przyszłości kolejne znaczne obniżki na ten model, dajcie tutaj reszcie zainteresowanych znać. Ja zaczynam od najlepszej do tej pory oferty na ten model, bardzo odbiegającej od polskich cen, bo mianowicie jedynie 299€ (plus kilka za różnice podatkowe) z niemieckiego Amazonu (najprawdopodobniej jest to wersja single SIM!):
    https://www.amazon.de/Lenovo-Smartphone-Android-Schwarz-Silber/dp/B01KUXKP92/ref=gbps_img_s-5_19eb_c5e3ca02?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=245c5ae1-d5ce-46bd-b34f-5093feca19eb&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=48HZJAW4BED5MF8MKJ51

Nie ma najmniejszych obaw z kupowaniem na Amazonie, o czym na pewno wielu z Was wie. Zdaniem niektórych ma to wręcz same plusy, bo reklamacje są przeprowadzane na najwyższym z dostępnych poziomów. Gwarancja jest 24-o miesięczna, co potwierdził mi ich konsultant, a dostawa darmowa.

Edytowane przez Johnny69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto wspomnieć że akcja jest tylko dzisiaj, do 23:59 ;)
    Od siebie mogę tylko dodać, że MZP to najlepszy telefon jaki do tej pory miałem, bateria jest fantastyczna, ekran śliczny, szybkość działania na najwyższym poziomie. Nie bój się wielkości, telefon wbrew pozorom bardzo dobrze leży w dłoni. Ja przesiadlem się z moto x style i absolutnie tego nie żałuję!

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Johnny69 Widziałem wcześniej komenty że nie ma, daj znać koniecznie czy to faktycznie prawda ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Forfiter - ale czego nie ma? :) Gwarancji? Jest 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Johnny69 Chodziło mi o dualsim :D bo napisałeś że najprawdopodobniej nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Forfiter - trzeba było tak od razu :) Single SIM - a przynajmniej miejsce na drugą jest zajęte przez taką zaślepkę - zapewne na tej samej zasadzie, co było przy Moto X Play. Jedynie wersją firmware'u się różnią. Trzeba by było zgłębić temat, czy przy Z Play też można po prostu wyjąć tę zaślepkę i wgrać wersję systemu dla Moto Z Play Dual SIM, żeby działał drugi slot. Dla mnie to i tak nie miało znaczenia, bo od zawsze korzystam tylko z jednej karty SIM :)

Natomiast Motka ostatecznie idzie jednak z powrotem do sklepu, bo jak sprawdziłem sobie w przeglądarce jak się pisze na klawiaturze, to przypomniałem sobie, dlaczego mało wygodnie mi się korzystało niegdyś z mojego byłego Meizu MX5 :/ Będę jednak szukał czegoś do 5". Telefon jest zupełnie nieużywany - wyjęty tylko po to, aby zobaczyć jak śmiga. Żadnych śladów używania nie nosi, więc gdyby ktoś z Was miał ochotę na nową Z Playkę z oficjalnej dystrybucji, bez brandu w najlepszej cenie, to zamiast z powrotem do Amazonu mogę wysłać któremuś z użytkowników forum (gwarancja producenta + gwarancja Amazonu, która jest najlepsza na świecie:).

EDIT. Za tę samą cenę, za którą mnie się ją udało wyrwać w ofercie z tematu :)

Edytowane przez Johnny69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Johnny69 tak btw co do tej klawiatury nie wiem czy widziałeś ale na
    https://www.indiegogo.com/projects/keyboard-mod-a-physical-keyboard-for-the-moto-z#/
    jest crowdfunding fizycznej klawiatury do Twojego sprzętu (klawa jest w perce za pół ceny) :) chodź tego też nie wszyscy lubią

Edytowane przez Forfiter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Forfiter - fajna opcja, ale to nie zmniejszy mi telefonu :) Będę szukał czegoś mniejszego - nie mam wyjścia, a tymczasem zostawmy ten temat na przyszłe okazje na ten telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi