Skocz do zawartości
Koziii

GEAR 2 NEO - Nie można sparować z galaxy a3 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Koziii

17622465_402900283401447_1852873216_o.thumb.png.359a37f48d0f82aa2d0c0411ca26cf7e.pngWitam mam problem z łącznością i sparowaniem gear 2 neo , a samsungiem galaxy a3 z roku 2016. Telefon łączy sie przez "blutacza" ale nia da sie go sparowac z moim gearem. Pobieralem managera ze sklepy play oraz z Galaxy apps, lecz to na nic.

Prosze o pomoc.17622387_402900253401450_201175133_o.thumb.png.6efb8015f1955c193e552571a4d8dd5a.png

Edytowane przez Daniel.
Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Koziii wgraj na zegarek TizenMod v3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawelt

Chyba jednak może być problem z połączeniem na TM3 na andku 6. Próbowałem już na 2 niekompatybilnych telefonach i kicha. Chyba potrzeba tutaj mieć zmodyfikowanego managera ale niestety najczęściej te wcześniejsze mody po prostu nie dają się uruchomić( jak sie uruchomią i tak nie wykrywają zegarka,) mimo ręcznego przyznania uprawnień (często na 6 trzeba jak wywala błędy to zrobić i pomaga), a stockowy wywala podobne komunikaty.

Edytowane przez pawelt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawelt niestety nie pomogę. Mam tylko samsungi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawelt

Ja jeszcze walczę ale po malutku. Próbuje ustawienia dla nowszych esek może na którejś pójdzie neo jest teraz u mnie testowym zegarkiem.

Ale też przypomniałem sobie o podróbie gear-a 2 - NO.1 G2 i byłem troszkę w szoku bo mam porównanie do g2 samsunga. Kupiłem go bo teraz jest tani i już niedostępny w sklepach  i stwierdziłem że firma No.1 zrobiła totalną podróbę. Gdyby nie gorszy aparat foto praktycznie jest nie do odróżnienia od g2. Co ciekawe nawet ładowarka pasuje do oryginału. Ma praktycznie wszytko co ma g2 w standardzie i po ostatniej aktualizacji z maja 2016 zyskuje się jeszcze termometr niby filtr uv i inne ciekawe funkcje jeszcze sie nimi do końca nie bawiłem, ale jest to ciekawa alternatywa dla miłośników drugiego gear-a i bez ograniczeń dla innych niż niektóre telefony samsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się rozwiązać ten problem? Mam niestety podobnie - A3 16 z andkiem 7 i Gear 2 z tizenmod. Komunikat identyczny. Nie potrafię tego połączyć. Z S7mką i andkiem 7 wszystko hulało idealnie, a tu przy A3 16 są problemy... Jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi