Skocz do zawartości
Gulek91

Xiaomi Redmi 3S czy Xiaomi Redmi Note 3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem smartfona i tutaj wybór padł na Xiaomi Redmi 3S lub Xiaomi Redmi Note 3. Nie mam niestety pojęcia, który będzie lepszy, Redmi Note 3 ma niby większy ekran i lepszy aparat, ale nie wiem jak to jest w praktyce i jak z procesorem. Jeśli ktoś zna się na tych modelach bardzo prosił bym o odpowiedz. Pozdrawiam:)

PS. Telefon będzie służył mi głównie do przeglądania internetu, robienia zdjęć czy też bawieniu się aplikacjami:)

Edytowane przez Gulek91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@Gulek91 redmi note 3 jest sporo wydajniejszy od 3S. Porównaj sobie snapa 430 i 650 na stronie qualcomma. Zobaczysz że różnica jest.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bergmen

Czyli procesor jest lepszy w Redmi Note 3, a powiedzcie mi jeszcze jeśli miał bym wybierać Redmi 3S z 3 GB RAM lub Note 3 z 2 GB, wtedy jak by się to miało do siebie? Chodzi mi głównie o cenę bo obecnie cena 3S z 3 GB jest bardzo podobna do Note 3 z 2 GB:)

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam cytat po ukryciu środkowego posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@Gulek91 zależy jak korzystasz z telefonu. Jeśli milion aplikacji na raz masz otwartych to przyda się więcej RAM. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli po prostu procesor jest szybszy w Note 3, ale jeśli chodzi o RAM czy lepiej 3S z 3GB czy Note 3 z 2 to kwestia użytkowania telefonu rozumiem. A jeszcze jedno takie pytanie, te telefony nie mają wyjmowanej baterii, czy takie operacje można robić w serwisie, czy jeśli już bateria padnie to telefon do wymiany? Chodzi mi o to, czy po użytkowaniu 5 letnim telefon będzie tylko do wymiany, jak taka sprawa wygląda?

Edytowane przez Gulek91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Jak najbardziej baterię można wymienić w serwisie, dotyczy to praktycznie każdego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie za odpowiedź, wybiorę jednak raczej Xiaomi Redmi 3S, bo Redmi Note 3 jest trochę za duży jak dla mnie, miałem go w rękach i taka trochę krowa. Redmi 3S jest zgrabny i powinien mi wystarczyć:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi