Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

szymon7805

Co na prezent 40 urodziny siostry

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra i szwagier mają 40 urodziny dla szwagra z prezentem nie mam problemu bo jest tego w brud. Gorzej z siostrą może wy coś poradzicie ? Proponuję wklejać linki do prezentów

Za pomoc z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup kartę podarunkową do Douglasa albo innej Sephory, do tego jakieś piękne kwiaty i powinno być dobrze. Prezent Siostra sobie sama wybierze. Tylko nie bądź skąpy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że dla kobiety najlepsza jest rzeczywiście jakaś karta podarunkowa, do jakiegoś rossmanna albo jakiegoś sklepu odzieżowego, jakiejś sieciówki. Najlepsza opcja jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kraaa

ewentualnie zabieg w SPA, bo karta do sklepu to działanie po najmniejszej linii oporu i siostra może się obrazić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy do jakiego sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już po urodzinach dzięki za rady. Siostrze załatwiłem karnet na fitness i jest zadowolona

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem Wam szczerze, że jak dla mnie świetną opcją są zawsze książki na prezent. Ogromny ich wybór posiada księgarnia internetowa Bonito. Znajdziemy tam zarówno klasyki literatury, jak również nowości wydawnicze. Co więcej możemy tutaj skorzystać z taniej przesyłki, bądź też odebrać osobiście zamówione tytuły w punktach stacjonarnych,  w Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Ponadto fajną zachętą do zakupów w tym miejscu może być fakt, iż możemy tutaj liczyć na duże rabaty na książki, choć i tak ceny są najfajniejsze na naszym rynku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile oczywiście czyta ksiązki ;) Bo wiem,ze niestety ale nie każdy czyta i nie każdy to lubi ( nawet mlodsze osoby). Sama aktualnie zastanawiam sie nad prezentem dla swojej kuzynki Zastanawiałam sie nad kubeczkiem z napisem

Myślicie,że fajna opcja czy jednak oklepane? 

Edytowane przez jeronimo
    reklama strony bez zgody AD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to Twoja siostra to może znasz jej hobby, upodobania lub potrzeby ? A jeśli jeszcze do tego masz z nią doskonały kontakt, to może warto ją zapytać o zdanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi