Skocz do zawartości
as1970

Motywy, ikony, widgety, tapetki z S8/8+ w naszym S7 Edge

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz już wszystko działa. Nie robiłem clear data w Package. Zdaje sobie sprawę że teraz sklep nie działa, ale dopóki mi się nie znudzi to jest ok:) Dzięki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pxm

Ponawiam pytanie o Bixby - da się to doinstalować jako apk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VPN86

Zainstalowałem touchwizz z s8 i telefon mi sie zapętla ... nie mogę wyłączyć ani wejść do ustawien... czarny ekran a z tylu bardzo goracy ... masakra Udalo mi sie zrobic wipe cache partition ale to nic nie dało ... 

dodana zawartość

Pomocy jest jakis sposob zeby przywrocic stary touch wizz bez utraty danych ? W trybie awaryjnym nie ma dostepu w ogole do ustawien tylko jakies pierdoly...

Edytowane przez VPN86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@VPN86

Ten nowy Touchwiz z S8 sprawia problemy, musisz wyczyścić cache i dane z poziomu aplikacji Touchwiz, inaczej będą ciągle problemy typu "aplikacja Touchwiz została zatrzymana". Podoba mi się ten nowy Touchwiz z S8, ale dyskwalifikuje go, że po zmianie motywu Touchwiz przestaje działać i nic nie można zrobić jak tylko wyczyścić dane Touchwiza lub go całkowicie usunąć :(

Zmieniłem kolor ramek i teraz lepiej wygląda, biały mi nie odpowiada 

Screenshot_20170403-104837.thumb.png.b621c92456643aa639275ec227e64e9c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VPN86

Udalo sie ale dopiero po 40-50 razie sciagnac belke i wejsc do ustawien przez belke z gory nic nie działało ... zgrywam pliki i resetuje urzadzenie bo na ekranie pojawily mi sie dziwne pliki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten nowy Touchwiz z S8 chyba nie jest do końca sprawdzony, nie wiem jak na S6, ale na S7 edge z Nougatem za każdym razem, czy to po instalacji tego Touchwiza czy zmianie motywu mamy crush... Nie tego oczekiwałem od nowego Touchwiza... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VPN86

Takie dziwne ikony mi sie pojawiły Nie wiem czy to normalne ale moja instalacja touch wizz z s8 skonczyła sie przywroceniem ustawien fabrycznych 

Spoiler

Screenshot_20170403-131931.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp3pm

Widzę niektórzy maja zbyt wielkie oczekiwania. Przecież to nie jest oficjalny nowy TW do S7 tylko port z S8 na ktory Samsung go stworzył. Aczkolwiek np u mnie smiga aż miło razem z Hello Bixby i motywem z S8 i widgetem pogody. I wszystko na telefonie bez roota. Tak ze sie da. Tylko powoli i z głową. 

Co do lauchera bez wyczyszczenia cache i danych Touchwiza po instalacji wychodzą takie kwiatki jak wyżej. 

Spoiler

Screenshot_20170403-140043.png

Screenshot_20170403-140115.png

Screenshot_20170403-140054.png

Edytowane przez mp3pm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma tak że po wgraniu tego nowego touchwiza z S8 i ustawieniu odcisku palca może normalnie odblokować ekran bez odcisku tylko przeciągając? U mnie tak własnie jest aż się zdziwiłem jak kolega w pracy odblokował telefon kto ma tego nowego może sprawdzić i dać informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi