Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

Subcio
    Napisano (edytowane)

Oo w końcu pojawia się informacja na temat wersji vtr-l09c432, ja wciąż czekam, jak narazie widziałem wersję dla 2 simowe vtr-l29c432, możliwe że jak sprawdzi że ma l09 a nie l29 to przerywa działanie opis wskazuje na obie wersje jednak tylko wersja po imei ma akcept dla l29 a nie l09, u mnie jest tak jak w ff wybiorę wersję l29 do Oreo na l09, aktualizacja po wybraniu... znika i nic się nie dzieje.

Otrzymał już ktoś wersję pełnego oreo dla vtr-l09c432? 

Edytowane przez Subcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy aktualizacji przez ff wymagany jest root lub cokolwiek? Czy może być niemodyfikowany telefon z brandem plusa? Ponadto czy podczas aktualizacji przez ff telefon zachowuje ustawienia, zdjęcia, czy czyści system do ustawień fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Root, ani "co kolwiek innego" nie jest wymagane. Chwila cierpliwości, skupienia - to, owszem przydaje się bardzo. Dla telefonu brandowanego zaktualizujesz tylko używając softu dla swojej sieci. Jaki masz numer kompilacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Zasysasz i instalujesz. Bez żadnych czarów. Albo zaktualizuje się, albo nic się nie zmieni, albo uwali się jak mój ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, Gwozdek napisał:

Root, ani "co kolwiek innego" nie jest wymagane. Chwila cierpliwości, skupienia - to, owszem przydaje się bardzo. Dla telefonu brandowanego zaktualizujesz tylko używając softu dla swojej sieci. Jaki masz numer kompilacji?

Obecnie mam VTR-L29C432B185 i mam zgodę w ff na VTR-L29C432B360 (FullOTA-MF-PV).

O co chodzi z tym "MF-PV" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Jest to zgoda na podstawie IMEI? Nie wiem, co oznacza ten skrót MF-PV, nie bawię się w aktualizacje FF od odłożenia P8 Lite do szuflady. Wiem tylko tyle, że aby aktualizacja się powiodła, potrzebna jest zgoda na podstawie IMEI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zasysasz i instalujesz. Bez żadnych czarów. Albo zaktualizuje się, albo nic się nie zmieni, albo uwali się jak mój

Aktualizowałeś zgodnie ze swoją wersją softu czy przykładowo miałeś C738 a update na C432? Bo w takich przypadkach czasem tez jest zgoda imei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Obecnie mam VTR-L29C432B185 i mam zgodę w ff na VTR-L29C432B360 (FullOTA-MF-PV).
    Jak masz zgodę po IMEI, to możesz instalować śmiało. Plus nie branduje telefonów, a przynajmniej nie tak, jak np Play. Masz tylko wersje niestandardową, która dodaje jakieś tam śmieci operatora. Miałem tak samo. Możesz miało instalować. Warunek - zgoda po IMEI.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim przypadku teoretycznie powinno się zaktualizować bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pójdzie bez problemu,ja tak aktualizowałam wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi