Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Kwestia osobistych preferencji :) Np. jak kolega wyżej ma ustawione 530 dpi, to ja bym tak nie mógł korzystać z telefonu, mając go oddalonego ok. 30 cm od twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek A ja wcale nie mam tak dobrego wzroku. :D

Nie mniej jednak, Huawei nie rozumie w czym jest problem, bo przeciez opcje programistyczne moją wpływać negatywnie na działanie, sęk w tym, że w zwyklych opcjach pomiędzy ustawieniem najmniejszym, które ustawia samo w opcjach programistycznych 423dp a największym, który ustawie 320 rozmiar interfejsu sie nie zmienia i to jest w tym wszystkim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A orientujecie się może czy WAS-LX1 8.0.0.390(C432) dostanie aktualizację do 9.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A orientujecie się może czy WAS-LX1 8.0.0.390(C432) dostanie aktualizację do 9.0?
    Na 99,9% nie dostanie

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiltel

Nie działa stabilizacja przy nagrywaniu wideo. Ciekawe jak szybko to naprawią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mori7
    6 minut temu, kiltel napisał:

Niedawno zgłosiłem ten problem ze stabilizacją obrazu telefonicznie w Huawei i powiedzieli że jestem pierwszą osobą, która zgłasza im taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    9 minut temu, Mori7 napisał:

telefonicznie w Huawei i powiedzieli że jestem pierwszą osobą, która zgłasza im taki problem. 

się będą bronić :) 
    że nic nie wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mori7

Pytałem się także, czy przewidują jakieś aktualizacje naprawiające ten problem to otrzymałem odpowiedź przeczącą. Może coś zrobią z tym jak będzie aktualizacja do EMUI 9.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R M
    Napisano (edytowane)

W aktualizacji VTR-L29 9.0.1.163(C432E1R1P9 nie działają powiadomienia (tzn. przychodzą dopiero po wybudzeniu ekranu) Sprawdzałem na kalendarzu systemowym i lipa. Zainstalowałem ten od googla i było ok. Na zablokowanym ekranie nie można też ściągnąć belki żeby np.włączyć wifi lub nfc. Rozwinięcie na ekranie blokady smsa czy maila też zablokowane po aktualizacji. 

Edytowane przez R M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    3 godziny temu, kiltel napisał:

Działa ale źle. W 1080p i 30 fpsach stabilizacja wykrywa ruch, ale koryguje go w złą stronę (czyli potęguje drgania). Co ciekawe stabilizacja działa poprawnie w 60 fpsach i w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi