Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak to ja chciałbym wrócić do 8.0. Można w ogóle?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@McHush https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3807937

[mention=24478]jaqjordan[/mention] Nie, poprostu chyba zobaczyli ze wypuscili gniota. Wrócić mozna ponoć w HiSuite

Huawei P10 | Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zauważyłem że po update do 9, zdjęcie zrobione aparatem w Galerii zdjęć wygląda ładnie ale po ustawieniu na tło pulpitu jest nie ostre i lekko przymglone. Też tak macie? 

Zdjęcie jest monochromatyczne bez żadnych filtrów i rozmyć  dpi mam domyślne 360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort

@DeathMagnetic skąd wiesz, że dla P10 i P10 Plus nie będzie aktualizacji do EMUI 10? I dlaczego nie planują wprowadzić do modeli naszych telefonów? Myślisz, że w porównaniu do EMUI 9 mógł być lepszy? Jak mają nazwać to nowe EMUI? Już jest Nougat, Oreo i Pie, ciekawe jaką teraz nazwę wymyślą. :D

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@freestylo A nie masz ustawione rozmycia na dole przy kadrowaniu tapety ? U mnie jest OK.

@oort

Po 1: Wydali juz dwa duze updaty

Po 2: Oficjalnie pojawila sie juz lista, ktore telefony dostana nowe EMUI wraz z Androidem Q i P10 tam juz nie ma, co jest normalną koleją rzeczy przy tak starym juz telefonie.

Jak nazwą ? EMUI 10. Od Oreo, numerek EMUI jest zgodny z numeracją Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    54 minuty temu, DeathMagnetic napisał:

@freestylo A nie masz ustawione rozmycia na dole przy kadrowaniu tapety ? U mnie jest OK.

@oort

Po 1: Wydali juz dwa duze updaty

Po 2: Oficjalnie pojawila sie juz lista, ktore telefony dostana nowe EMUI wraz z Androidem Q i P10 tam juz nie ma, co jest normalną koleją rzeczy przy tak starym juz telefonie.

Jak nazwą ? EMUI 10. Od Oreo, numerek EMUI jest zgodny z numeracją Androida.

no właśnie nie mam, już w momencie gdy wejdę w tapetę zdjęcie które wybiorę jest lekko rozmyte natomiast w galerii jest OK.

A jakie masz dpi? czy to może mieć z tym związek? Rozdzielczość ekranu domyślnie mam jako inteligentna 

Edit: już chyba mam przyczynę akurat w tym miejscu co jest twarz na tapecie mam mocno porysowaną folię (jeszcze fabryczna) gdzie w galerii zdjęcie inaczej się układa... Aż dziw że wcześniej mi to nie przeszkadzało.... :)

IMG-20190502-WA0002.jpg

Edytowane przez freestylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

O kurde, ale podrapana. Ja swoją już dawno zdjąłem, nie mogłem patrzeć, jak mi się zniszczyła, i to przy noszeniu w etui z klapką...

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    3 godziny temu, oort napisał:

Jak mają nazwać to nowe EMUI? Już jest Nougat, Oreo i Pie, ciekawe jaką teraz nazwę wymyślą. :D

Nougat, Oreo, Pie - to są nazwy kolejnych wersji Androida. EMUI jest nakładką na Androida i w jej nazewnictwie zmienia się tylko numeracja. Co rok wyższa o 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort

No to szkoda, że Huawei P10 i P10 Plus nie dostaną nowe EMUI. Może poprawiło i wpłynęło na stan naszych telefonów. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Może zrewolocjunizowało jeszcze nowszy wygląd interfejsu niż w przypadku EMUI 9. Poprawiło i wydłużyło działanie baterii, w szczególności gdy suwak jasności jest prawie automatycznie ustawiony na maksymalnym stopniu przy zwiększonej jasności słońca. Jestem zażenowany i z drugiej strony przykro mi, że większość telefonów, a w szczególności baterii jest bardzo uzależnionych od wyświetlacza, co niestety przekłada się na jej żywotności czy również spadku procenta baterii. Nie to, że na jakieś ale..., tylko szkoda, że większość Androidów nie jest uzależniona na działaniu samej baterii, co może poprawiło komfort dłuższego działania tych telefonów...

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Możemy już używać nagrywania rozmów ) 

https://www.xda-developers.com/huawei-honor-emui-9-call-recording/

Pobierzcie sobie dodatkowy plik apk, dodajcie instalacje z nieznanych źródeł i podczas połączeń już można nagrywać 

Edytowane przez freestylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi