Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

oort
    [mention=186868]DeathMagnetic[/mention] motyw https://play.google.com/store/apps/details?id=h7.hamzio7.dmdemui&hl=pl

Według mnie najlepszy ciemny lub czarny (w zależności jak sobie ustawimy) motyw. Bardzo dużo możliwości konfiguracji. Czcionka Exo 2.0 Extra Light. Jestem już po aktualizacji. Na pierwszy rzut oka nie widzę zmian. Poprawki google z 5 maja.

Mam pytanie. Czy to naturalne jest, że gdy wchodząc na ten link ze Sklepu Play pojawia mi się na czerwono komunikat, że aplikacja od Hamzio nie jest zgodna z wersją urządzenia 8.0.0.386...?

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=455476]oort[/mention] Tak, gdyż to jest motyw dla EMUI9.

https://play.google.com/store/apps/details?id=h7.hamzio7.md2dark Ta wersja jest dla EMUI8.

Co oni wiecznie mieszaja z tymi softami. Dzis znowu nie mam w FF zatwierdzenia :/

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort

Czy jeżeli w FF mam napisane pod wersją urządzenia Full OTA tzn., że jest zatwierdzone a OTA tzn. że nie zatwierdzone? Jak to rozpatrywać...?

2b8fabb58708da700022cca33c9fbafc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    Napisano (edytowane)

full OTA
    oznacza pełną wersję instalacyjną danej wersji systemu /pełen pakiet/, która będzie dystrybuowana metodą OTA /Over The Air/

Edytowane przez Camulos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort
    full OTA
    oznacza pełną wersję instalacyjną danej wersji systemu /pełen pakiet/, która będzie dystrybuowana metodą OTA /Over The Air/

No dobrze a jak w FF zauważyć zmiany czy dana wersja jest już zatwierdzona czy nie, bo czasami niektórzy (nie wiem kto) mają wpływ na właśnie te zmiany w FF. Nie za bardzo się w tym orientuję i chciałbym nauczyć się tego, by na przeszłość wiedzieć tak kolokwialnie mówiąc "maczał palce podczas zatwierdzanie zmian, albo znów wycofał na niekorzyść dla posiadaczy telefonu Huawei".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy wygooglować, są instrukcje gotowe, nikt nowej nie będzie pisał. Poza tym obecnie FF nic już nie daje, nie zaktualizujesz telefonu (do B386 dało radę za pomocą DNS). Bardziej jest to pod kątem sprawdzenie, czy oprogramowanie jest zatwierdzone, jaka wersja i że w najbliższym czasie powinno się dostać aktualizację przez OTA.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    17 godzin temu, oort napisał:

Full OTA tzn., że jest zatwierdzone a OTA tzn. że nie zatwierdzone? Jak to rozpatrywać...?

Co najwyżej, że niebawem otrzymasz ten update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Co to jest za soft VTR-LGRP2-OVS 9.0.1.208? W fonie mam wersję softu VTR-L29 9.0.1.165(C432E1R1P9) i szukajac nowego softu pod VTR-L29 wyskakuje mi ten pierwszy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Nowy sposób oznaczania. Nie wiadomo, skąd się taki pomysł wziął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 minuty temu, Gwozdek napisał:

Nowy sposób oznaczania. Nie wiadomo, skąd się taki pomysł wziął.

Mam fon, jak widać po sofcie, Huawei P10 dual sim i zawsze jak wgrywałem softy, to tylko te pod oznaczeniem VTR-L29....... Czy mam rozumieć, że to nowe oznaczenie dotyczy softów na mój fon i mozna go wrzucać, bez obawy, ze instaluję soft edytowany nie do mojego fona i nie zostanie on uceglony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi