Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

oort
    @oort No wlasnie w tym jest problem ze ile nie ustawisz to ten pasek zawsze bedzie taki sam czyli 360dp...

Huawei P10 | Tapatalk

No to kiepsko, że taki mankament pojawił się w 9.0.1 i brak możliwości ustawienia.

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oort Dokładnie. EMUI 9.1 ma ten sam problem.

Pisałem i dzwoniłem do Huawei w tej sprawie. Po kilku mailach i ponagleniach dostalem odpowiedź, że... zalecają nie używania tej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort
    [mention=455476]oort[/mention] Dokładnie. EMUI 9.1 ma ten sam problem.
    Pisałem i dzwoniłem do Huawei w tej sprawie. Po kilku mailach i ponagleniach dostalem odpowiedź, że... zalecają nie używania tej funkcji.
    Nie zalecają tej funkcji? Czyli zniechęcają klientów, że jeżeli nie podoba im się EMUI 9.1, to nie musi korzystać. Powiedz mi jak tam idzie Twoje aktualizacja do 185?

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=455476]oort[/mention] Dokładnie. EMUI 9.1 ma ten sam problem.
    Aż chce się żec, "it's not a bug, it's a feature"

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@oort Dokładnie. Mają gdzies rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.

Aktualizacja ? Dalej nie zatwierdzona. Dwa razy byla zatwierdzona, ale GiffGaff nic nie widział. Potem zatwierdzenie znikło a ludzie zaczeli dostawac aktualizacje.

Edytowane przez DeathMagnetic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam P10 z softem B185, zmian nie odczułem. U mnie co jakiś czas po aktualizacji pokazywało niebieską poświatę w widoku ostatnich aplikacji, ale jakoś teraz nie mogę tego wywołać od dłuższego czasu. 
    Drugi P10 w domu nadal czeka na zatwierdzenie w FF. Mi co jakiś czas też się pojawiało i znikało, ale dałem radę.
    Rozmawiałem na czacie (eh xD) o tym całym DPI. Całkiem miła rozmowa. Opisałem sytuację, wysyłałem screeny. Wspomniałem o Twojej @DeathMagnetic sytuacji z supportem. Tłumaczył, że wie o tej sytuacji i wtedy chodziło o ustawienie DPI w opcjach programisty. Ja się skupiłem na opcji w ustawieniach wyświetlacza, która jest dostępna dla mniej zaawansowanych użytkowników również. Skoro umieścili działające opcje programisty z EMUI 8 do normalnych ustawień w EMUI 9 (ale już niedziałające :c) to niech to naprawią.
    Mam czekać na maila. Zobaczymy co będzie. Mam nadzieję, że tamta sytuacja to był błąd komunikacji na linii czat-techniczny support i człowiek, który nie miał pojęcia o tym, że jest inna opcja niż tylko opcje programisty przekazał to dalej a tamci udają głupich i "nie zalecamy używania tej funkcji bo to opcje programisty a pan programistą chyba nie jest CO" XD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomku,

Najpierw mowilem im o opcjach programisty, potem pisalem dokladne kroki w ustawieniach wyświetlacza... I to nic nie dalo. Z kim pisales?

Ba, napisalem na angielskim community i przekazali to wyzej ale odpowiedzi od miesiaca nie mam...

Programista nie jestem ale inżynierem testów oprogramowania xD

Huawei P10 | Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A no to widzisz. Zdążyłem już zapomnieć jak to dokładnie było i Pan z czatu znający sytuację chyba też. Wybacz :D  To przynajmniej poczekam, może ja coś dostanę podobnego za trucie im tyłka dla dobra klientów xD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    Aż chce się żec, "it's not a bug, it's a feature"

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

A może właśnie tak jest...?

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xperiagosc Facet z infolinii stwierdził, ze tak nie powinno byc.

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi