Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

oort
    3 godziny temu, doktorwatson napisał:

No właśnie nie wszystkim się udało zaktualizować do 9...

Nadal na Andku 8 siedzę w P10 Plus SingleSIM i nihuhu o nowej wersji... Na GG nie pokazuje sie nic, na innych też nie, po resecie to samo , w Hicare także bez skutku ;/

Przez Firmware Findera gdyby normalnie szło wgrywanie nowej wersji systemu jak wyjdzie to by było ok a tak to ręce związane ;/

No ja jestem posiadaczem Huawei P10 PLUS i właśnie kilka dni temu dostałem już przez ręczną aktualizację wersję EMUI 9.0.1.185

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aaard
    Napisano (edytowane)

Ja dzisiaj otrzymałem na p10 aktualizacje do 185 przez giffgafa. Z wersji 163. Przelozylem kartę i wyskoczyła aktualizacja 

Edytowane przez aaard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, oort napisał:

No ja jestem posiadaczem Huawei P10 PLUS i właśnie kilka dni temu dostałem już przez ręczną aktualizację wersję EMUI 9.0.1.185

Ręczną tzn poprzez Hicare i potem normalnie wykryło w aktualizacjach ? Czy inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    McHush

Jak możecie, to piszcie z której wersji Androida aktualizowaliście 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@McHush 9.0.1.163

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oort
    W dniu 1.06.2019 o 19:38, doktorwatson napisał:
    Ręczną tzn poprzez Hicare i potem normalnie wykryło w aktualizacjach ? Czy inaczej ?

Nie, po prostu wszedłem w Ustawienia->System ->Aktualizacja oprogramowania i samoczynnie pokazała mi się aktualizacja z wersji poprzedniej której miałem (8.0.0.386) do wersji (9.0 1.185) bez żadnego wymuszania dodatkowymi kartami pre-paid. Pokazała się wtedy, gdy robiłem porządki w Menadżerze telefonu, czyszcząc telefon ze zbędnych śmieci, potem kliknąłem w Aktualizację oprogramowania jak napisałem powyżej no i w końcu w nocy z któregoś dnia bodajże z 26 na 27 maja pojawiła się wersja 9.0.1.185.

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja przed wczoraj aktualizowałem przez HiSuite z kartą giffgaff ze 163 na 185, czy są jakieś zmiany? Dalej niestety powiadomienia przychodzą dopiero jak się wybudzi telefon także lipa pod tym względem jeżeli chodzi o całą tą wyczekiwaną aktualizację a następnych zapewne nie będzie bo Huawei wiadomo gdzie z ręką się obecnie znajduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Dalej niestety powiadomienia przychodzą dopiero jak się wybudzi telefon także lipa pod tym względem jeżeli chodzi o całą tą wyczekiwaną aktualizację a następnych zapewne nie będzie bo Huawei wiadomo gdzie z ręką się obecnie znajduje

Cały ten bajzel z Hujwejem i tak by niczego nie zmienił. P10 to już dwulatek, i na andku 9 i tak by się wsparcie skończyło.

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mori7
    6 godzin temu, bodzium napisał:

ja przed wczoraj aktualizowałem przez HiSuite z kartą giffgaff ze 163 na 185, czy są jakieś zmiany? Dalej niestety powiadomienia przychodzą dopiero jak się wybudzi telefon także lipa pod tym względem jeżeli chodzi o całą tą wyczekiwaną aktualizację a następnych zapewne nie będzie bo Huawei wiadomo gdzie z ręką się obecnie znajduje

W taki sam sposób przeprowadziłem aktualizację ale u mnie wyskakują powiadomienia przy uśpionym telefonie. Nawet aplikacje od Samsunga powiadamiają poprawnie. Mam zainstalowany czarny motyw i zmienił mi diodę powiadomień z koloru zielonego na czerwony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi