Skocz do zawartości
skit777

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Gwozdek

Z racji, iż wymiana kart SIM w celu wymuszenia aktualizacji stała się pewnym fenomenem na forum, proszę aby pisać o tym w innym miejscu.

Huawei P10 - zmiana kart SIM i jej wpływ na dystrybucję aktualizacji.

Nie masz aktualizacji? Napisz tutaj:

Brak aktualizacji

Pozostawmy ten wątek tylko do opisywania wrażeń, które dotyczą najnowszych wersji software'u. 

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Włożyłem dziś GiffGaff i również u mnie wskoczyła aktualizacja Android 9. Sprawdzałem jakieś dwa-trzy tygodnie temu na tej samej karcie GG to jeszcze nic nie było.

Po aktualizacji był nie mały stres, ponieważ telefon nie chciał obsługiwać drugiej karty SIM. Dopiero jak ją wyjąłem, włożyłem do innego telefonu a potem ponownie do P10 zaczęła działać.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na androidzie 9 bateria poddaję się jak Najman w klatce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie zauważyłem, że nie działa stabilizacja przy nagrywaniu wideo w Android 9, mało tego nie ma nawet opcji włączenia/wyłączenia stabilizacji w menu kamery. Sprawdziłem na wszystkich rozdzielczościach. Czy ktoś się orientuje o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stabilizacja działa przy 1080p i 60 fps :). Podobno mają zrobić jakąś poprawkę do tego, ale kiedy ją ujrzymy u siebie to nikt nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 19.06.2019 o 22:53, McHush napisał:

Druga sprawa: wiecie może, czy soft zainstalowany przy użyciu zagranicznej karty różni się czymś od tego, który powinniśmy otrzymać na kartach polskich operatorów? Pytam, bo nie miałem od razu certyfikacji w sklepie Play, dopiero dzisiaj wieczorem wskoczyła. To samo miałem po aktualizacji do 8.0.0.386.

Jeśli jest C432 w końcówce, to wszystko jest ok. Certyfikacja może i była, tylko cache Google Play trzeba było wyczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    21 godzin temu, sebastian.wifi napisał:

Ja właśnie zauważyłem, że nie działa stabilizacja przy nagrywaniu wideo w Android 9, mało tego nie ma nawet opcji włączenia/wyłączenia stabilizacji w menu kamery. Sprawdziłem na wszystkich rozdzielczościach. Czy ktoś się orientuje o co chodzi?

Stabilizacja nie tyle nie działa, co działa w złą stronę - zamiast korygować to potęguje drgania. Nie powinno być problemu w 4K bo wtedy EIS nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stabilizacja nie tyle nie działa, co działa w złą stronę - zamiast korygować to potęguje drgania...

Jak dla mnie to właśnie dyskwalifikuje 9-tke, ciekawe czy to w ogóle poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Ktoś coś wie ,o jakiejś aktualizacji tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Proponuję zgłosić supportowi i dostarczyć wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek Po 2 miesiacach napisza żeby nie uzywac tej funkcji i na tym sie skończy...

Huawei P10 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi