Skocz do zawartości
pavel

Etui - Czy można dopasować od modelu innej marki ?

Rekomendowane odpowiedzi

pavel

Jak wiadomo smartfony Lenovo są bardzo podobne np do modeli marki Xiaomi , w związku z tym chciałbym zapytać was czy ktoś się orientuje czy etui od jakiegoś modelu innej marki (Xiaomi lub Moto) pasuje do K6 Note ??  Oferty w sklepach stacjonarnych w których byłem nie ma żadnej natomiast na alledrogo są jakieś tandetne sylikony lub w stylu portfela co mi nie odpowiada. 

Z tego co sam znalazłem prawie identyczny jest model Xiaomi Redmi Note 4 lecz ma o jakiś centymetr wyżej umieszczone przyciski power i volume.

Edytowane przez pavel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

pokrowcow jest skolko i godno popatrz sobie na ofercie geek wish.... jaki chcesz.... osobiscie uzywam zwyklej gumy bez udziwnien i chroni swietnie nawet szkla na wyswietlacz nie zakladalem bo nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavel

Coś takiego mnie interesuje.

Spoiler

7.jpg

Spoiler

0_0_productGfx_74cde931546cb524053d14d2c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    pavel

@dzidexx  Podawałeś mi link do jakiegoś konkretnego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavel

Otwiera mi się zbiór wyszukanych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Niby jak? Wytniesz otwory, plastik rozciągniesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavel

Niektóre modele są niemal identyczne , a jeżeli można trafić na różniący się jedynie małym przesunięciem przycisków bocznych to istnieje realna szansa że któryś model ma je dokładnie w tym samym miejscu co k6 note.

Edytowane przez pavel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucanie linków do wyszukiwarek na Geeku czy Amazonie to nie odpowiedź. 
    Problem jest. Niektórym wystarcza najprostsza guma, zdaniem innych to jedynie oszpecanie telefonu. To, że K6 Note trzeba jakoś zabezpieczyć moim zdaniem nie ulega wątpliwości. Telefon jest duży, niezbyt poręczny i ma śliską obudowę.
    Zainspirowany tym jak może wyglądać etui moich znajomych w przypadku Samsungów, Huawei czy choćby Lenovo Moto szukałem czegoś nie będącego zwykłym kawałkiem gumy z otworami (nie koniecznie dobrze wyciętymi). W przypadku K6 Note nie znalazłem totalnie nic ciekawego. Zaznaczam, też, że odpadają centymetrowej grubości pancerne etui wyglądające jak opony i niewygodne w normalnym użytkowaniu "portfele". Okazuje się, że dla Lenovo nie ma żadnych produktów iPaky, Nillkin czy S-Line (tu widziałem tylko jakieś przeźroczyste i kiepskiej jakości podróbki).

Sam pewnie dopasuję w jakiś stacjonarnym punkcie zwykły przeźroczysty silikon.

Pytanie Pavela nie jest jednak na tyle głupie, żeby wklejać mu linki do wyszukiwarek... Szczerze... nienawidzę tego forumowego zwyczaju.

Człowiek szuka odpowiedzi, przekopuje internet, znajduje w wyszukiwarce link do forum... Wchodzi tam... a tam link do wyszukiwarki. Wybacz dzidex, ale jeśli nie ma się nic konstruktywnego do napisania, to można po prostu się nie odzywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi