Skocz do zawartości
Charlie Sorrow

Jak ustawić domyślną głośność dźwięku alarmu Zegara?

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób mogę ustawić jedną, domyślną głośność dźwięku alarmu Zegara? Obecnie muszę ją ustawiać oddzielnie dla każdego dodawanego alarmu, bo domyślnie jest ustawiona zbyt głośno.

Edytowane przez Charlie Sorrow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Charlie Sorrow

Używasz Zegara z czystego Androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991

Tak, chodzi mi ustawienia budzika systemowego Zegara w Anroidzie Marshmallow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Charlie Sorrow

Więc w czym problem? W ustawieniach aplikacji jest globalny suwak głośności alarmów, zresztą ten sam co w panelu głośności. I nie wiem jak Ty ustawiasz dla każdego alarmu głośność osobno, ja tak nie mogę, jest jeden suwak dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991

Problem polega na tym, że nawet, jeśli w tym panelu głośność (czy to dzwonka, czy powiadomień) ustawię na 0, to dodając nowy alarm w budziku, mam ustawioną domyślną głośność na prawie full i za każdym razem muszę zmniejszać ją ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Charlie Sorrow

I wszystkie alarmy też wtedy grają głośno? To jest jakiś błąd aplikacji, u mnie nic takiego się nie dzieje, jest raz ustawione i mogę ustawiać do woli alarmów - każdy ma taką głośność jaka jest ustawiona w panelu. Próbuj czyścić dane aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991

Nie, dzwonki i powiadomienia wówczas (gdy w panelu ustawię głośność na 0) nie grają w ogóle. Tylko budzik dzwoni z taką głośnością, jaką ma ustawioną w alarmie. Nie da się wyczyścić danych aplikacji Zegar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Charlie Sorrow

A wiesz o tym że alarmy mają własną głośność, niezależną od dzwonków?

"Głośność alarmów" - tak się to nazywa. Z opisu wynika że Ty zmieniasz co innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991

No, właśnie widzę, że tak jest. Chodzi mi tylko o to, że tej głośności alarmów nie można ustawić na stałe dla wszystkich, nowo tworzonych alarmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@Charlie Sorrow

Zdaje się że wyżej to już pisałem - dodanie nowego alarmu nie zmienia u mnie głośności alarmu, zostaje on na takim poziomie jaki był ustawione wcześniej. Dlatego kazałem Ci wyczyścić dane, co jak najbardziej da się zrobić. A jak nie pomoże to nie wiem, jakiś błąd systemowy? Robić wipe przez takie coś to głupota.

A tak w ogóle to po co dodajesz bez przerwy nowe alarmy i męczysz się z tym ustawianiem, skoro można dodać ze dwa i tylko edytować godzinę? Wtedy też Ci się przestawia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi