Skocz do zawartości
mallerek

Podczas ładowania po 5/10 minutach telefon zapada w bootloop.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

otóż mam problem z moją note 2. Ostatnim razem miałem bootloop jednak udało mi się zrobić hard reset i na chwile się uspokoiło po czym wynioskowałem że winą bootloopa był przycisk power. próbowałem go oczyścić patyczkiem do uszu i spiritusem tak trochę i zostawiłem go na 5 minut. wszystko się uspokoiło lecz zauważyłem że podczas ładowania po 5/10 minutach telefon znów zapada w bootloop, przestaje gdy odłącze ładowarkę oraz pobawie się przyciskiem power. słyszałem że trzeba rozkręcić telefon i coś tam zrobić ale nie chce mi się tym bawić ponieważ boje się że coś zepsuje. Proszę o  podpowiedź co mam zrobić żeby ten problem rozwiązać.

Edytowane przez Fenek
Doprecyzowano tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janio

Jakiś czas temu i mnie przytrafiła się podobna sytuacja - sam zdiagnozowałem, że to wina przycisku power i już nawet chciałem go zamówić, za raptem, 5 zł + przesyłka, ale postanowiłem najpierw udać się do kumpla, który trochę gmera w takich urządzeniach - on, tylko wziął fona do ręki, parę razy poprzyciskał, co ja wcześniej również robiłem wielokrotnie i... nagle Notek II, zaczął działać - było to jakieś dwa miesiące temu i do chwili obecnej sytuacja się nie powtórzyła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany wystarczyło pociąć z kartki do drukowania mały prostokąt i wyczyścić te szpary wokół power 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez mallerek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi