Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Barcelona1987

Dodanie dwóch funkcji do gotowej aplikacji - prośba o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem nowy to chciałbym wszystkich przywitać!

Na samym początku muszę nadmienić że jestem świeżakiem jeżeli chodzi o programowanie i dlatego kieruje się do was z tymi dwiema sprawami.

Kupiłem gotową aplikację na codecanyon.net i dzięki dostępnej dokumentacji udało mi się skonfigurować ją do swoich potrzeb. Połączyłem już ją do mojej strony na WP i wszystko ładnie wyświetla. 

Jednak w samej aplikacji brakuje mi dwóch rzeczy: Strony o mnie (podejrzewam że jest to banalna sprawa) oraz kalendarz z eventami (to podejrzewam że potrzeba dużo zachodu).

Z pierwszą sprawą wygląda to tak że chciałbym żeby po wybraniu z menu opcji "O nas" pokazała się strona (nie www) z informacją o naszym teamie. Prosiłbym o nakierowanie mnie jak to zrobić.

Jeżeli chodzi o eventy to nie mam pojęcia jak do tego podejść i może któryś z was już kiedyś pracował nad takim projektem. Chodzi o pokazanie kalendarza z wyróżnionymi datami kiedy coś się odbywa. Poniżej żeby była lista nadchodzących 5 wydarzeń. Teraz pytanie z czym to połączyć. Naprawdę brak mi pomysłów.

Byłbym zadowolony gdyby ktoś chciał mi pomóc w rozwiązaniu moich problemów.

Pozdrawiam!

P.S. Zapomniałem wspomnieć że pracuje na Android Studio

Edytowane przez Barcelona1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavloasto

Raczej nikt Cię tutaj nie nauczy programować od podstaw....

Nie wiesz nawet jak stworzyć prosty layout "o nas", więc o kalendarzu zapomnij.

Najprościej to komuś zlecić, a jeśli upierasz się że zrobisz to sam - to powiedz jakich komponentów tam używasz, wtedy dam jakieś tutoriale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi