Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Marrx

LG G Watch R - Wear 2.0 dostępny

Rekomendowane odpowiedzi

Marrx

Od wczoraj jest już dostępna aktualizacja 2.0.0.149689253.

Działa całkiem fajnie. Czasem trochę przycina się da się używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coz, AW 2.0 nie jest zadna rewolucja. Zmienil wyglad, ale w kwestii bycia "smart", nadal jest kulawo. Takie gnioty jak SKlep Play obslugiwalny z zegarka, to absolutny przerost formy nad trescia i nie wiem dlaczego w ogole zabieraja sie za prace nad czyms takim, zamiast np usprawnic wybudzanie ekranu ruchem nadgarstka, co jest pieta achillesowa AW i co wlasnie w gloiwnej mierze sklonilo mnie do sprzedazy Huawei Watcha. LG G Watch R jeszcze nosi moja zona, ale mysle, ze jego czas jest policzony, i niedlugo zostanie zamieniony - tak jak Huawei Watch - na Tizena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wyszła kolejna aktualizacja z łatką zabezpieczeń z 1 maja. Wreszcie zegarek zaczął chodzić płynnie i nie przycinać się przy najprostszych czynnościach. Teraz naprawdę przyjemnie się go używa. ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Wcześniej nie dało się go używać. Mulił na maksa. W android 2.0 brakuje mi szybkiego wyłączenia (uśpienia) zegarka poprzez dwu klik guzika. To było wygodne. Teraz trzeba trochę opcji kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się też mi tego bardzo brakuje. Brakuje mj również możliwości przywrócenia przypadkowo usuniętej karty powiadomień ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi