Skocz do zawartości
gucio1771

Linki z YouTube a aplikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu, dlaczego klikając na link z yt system nie pyta mi się w czym puścić film, tylko domyślnie idzie wszystko przez przeglądarke (w moim przypadku Operę). Jestem w sumie przyzwyczajony do rozwiązania takiego jak w telefonie ( htc dhd), czyli że system pyta mi się, czy chcę użyć aplikacji YouTube,czy poprostu przeglądarke. Dla mnie aplikacja jest wygodniejsza. Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Nagryzmolone z GalaxyTaba 10.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Wejdź w ustawienia -aplikacje- znajdź operę i wyczyść ustawienia domyślne. Powinna pojawić się możliwość wyboru w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie pomogło. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciwy
    Tak się zastanawiam od dłuższego czasu, dlaczego klikając na link z yt system nie pyta mi się w czym puścić film, tylko domyślnie idzie wszystko przez przeglądarke (w moim przypadku Operę). Jestem w sumie przyzwyczajony do rozwiązania takiego jak w telefonie ( htc dhd), czyli że system pyta mi się, czy chcę użyć aplikacji YouTube,czy poprostu przeglądarke. Dla mnie aplikacja jest wygodniejsza. Czy ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

dołaczam sie do pytania, aplikacja dziala szybciej i latwiej jest nia sterowac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi