Skocz do zawartości
Kubinho

Huawei P10 - Folia / Szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw zakupiłem jakieś no name szkło w komisie, to okazało się, że przez szkło 2.5D odstaje ono przy ramce. W poniedzialek-wtorek będzie u mnie 3mk flexxible glass, także napisze co i jak, i czy warto kupować. Dodam, że nie jestem miłośnikiem wszelkich dodatkowych ochron na telefon, więc myślę, że ocenie dość rzetelnie :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
banyo69

Zamówiłem na allegro jakiegoś gumowego, matowego Case'a na tył. W zestawie było szkło, takie zwykłe z tych tańszych. Siadło idealnie. różnica względem frontu telefonu to ok 1mm dookoła i jest przyklejone nawet na krawędziach. Milion razy lepiej siadło niz na poprzednim P9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eścio

@up

Daj znać z tym 3MK jak będzie lezeć, właśnie też mam zamiar zakupić. Interesuje mnie krawędzie będą zaokrąglone czy płaskie. Jak możesz wstaw foto po założeniu, z góry dzięki.

Wysłane z mojego Huawei P10 poprzez Tapatalk.

Edytowane przez Natan
Usunięto cytat po przeniesieniu postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie wolałbym ipaky ale nie znam tej marki tak dobrze a ładnie szczerze wygląda ;) 

chodzi mi o te szkło w zestawie co jest i etui choć szkło bym wolał na 3mk fexible zmienić chyba że to jest ok .

Spoiler

09bbc99d4266ac6d23d0fa6f69ba.jpg

Edytowane przez Natan
Zdjęcia i filmy umieszczamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , zakładam ten temat dyskusyjny ponieważ nie ma takiego jeszcze  , a przy okazji chciałbym sam się spytać o szkło i opinie o nim Marka Ailun  za granicą stosowana do iphonach dość często i stąd moje pytanie czy jest to dobry wybór ? , jest ono dodawane gratis do etui więc chciałbym wiedzieć czy jest dobre , przy okazji podam cechy :

Twardość 9H - najwyższa dostępna na rynku

Grubość 0,26mm - nie wpływa negatywnie na wrażliwość ekranu

Technologia 2,5D

Powłoka oleofobowa - brak odcisków palców na powierzchni szkła

Ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami

czy jest godne uwagi ? telefon szanuję , i nigdy żaden mi nie spadł .

Zapraszam do dyskusji na temat Akcesoriów :)

Edytowane przez Natan
Doprecyzowanie tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra poradziłem sobie ale problem w tym że szkła nie mam na cały ekran ochronnego , czy od 3mk są na cały ekran ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo wolę szkło na ekranie , jak telefon spadnie to ekran kaput a tak to się uchronię 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to szkło jest dobre ? bo jak mówiłem szukam na cały ekran 

http://esklep24.pl/szklo-hartowane-myscreen-fullcover-glass-huawei-p10-p-5791.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fanatyczek,nie wiem czy jest dobre ale jakbyś kupił i przetestował to daj znać jak się sprawuje.Bo sam bym kupił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi